Простора однокімнатна квартира в цегляному будинку. Є балкон із чудовим видом на Русанівський канал. Квартира повністю укомплектована для комфортного проживання. Є двоспальне ліжко з матрацом Венето, односпальне ліжко-диван, постільна білизна, посуд, кухонні приналежності, телевізор з приставкою Т2 та інтернет Wi-Fi. Предоставляємо повний пакет звітних документів для бухгалтерії з фіскальним чеком. Вид діяльності 68.20 і 55.20. Надаємо копії свідоцтва про реєстрацію та про єдиний податок, виписку з реєстру юридичних осіб. Квартира розташована за 5 хвилин пішки від метро Лівобережна. Поруч з метро є ринок, а в сусідньому будинку - АТБ.

Большая квартира возле метро Левобережная и Русановского канала

Квартира класу економ. Наявні дві двоспальні ліжка в окремих кімнатах. На кухні є побутова техніка для приготування їжі. Квартира укомплектована постільною білизною.

Квартира возле метро Левобережная

Квартира чиста, затишна та гостеприймна. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: телевізор, кондиціонер, пральна машина, Wi-Fi, мікрохвильова піч, чайник, холодильник, варильна поверхня, духовка, посуд, праска, прасувальна дошка. Можливий трансфер з аеропорту та супровід по місту на автомобілі. У будинку є домофон. Завжди є вільні місця для паркування. Квартира розташована в красивому та зручному районі міста, за 7 хвилин ходьби від метро Лівобережна. Відмінна транспортна розвязка. Розвинена інфраструктура. У 5-15 хвилинах пішої доступності знаходяться ресторани, кафе, супермаркети, відділення банків, продовольчі та господарські магазини, ринок, кінотеатр, театр, ТРЦ, Міжнародний Виставковий Центр, набережна каналу з зонами для відпочинку. Одна зупинка метро до Гідропарку та музею Київ в мініатюрі. 4 зупинки метро до центру міста. Надається чисте, випрасуване постільна білизна, свіжі рушники, тапочки, гель для душу, шампунь, мило, туалетний папір. У квартирі є чай, кава, цукор, вода.

Гостеприимная квартира рядом с метро Левобережная

Ищите квартиру по локации