Виноградный переулок, 1/11

Квартира в самому центрі міста, з приємним краєвидом. В квартирі виконаний високоякісний ремонт з коштовних матеріалів, квартира повністю мебльована для проживання повноцінної сім’ї з 1-2 дітками, або спокійного життя пари, по зональності вітальня з виїздом на кухню, дитяча, доросла кімната з виходом на великий засклений балкон з видом на паркову зону. По техніці є все необхідне, бойлер, посудомийна машина, телевізор з величезною діагоналлю,фільтр води, вся проводка та сантехніка в ідеальному стані.

Виноградний пров., 1/11

Продається 2-кімнатна квартира за адресою: Виноградний провулок 1/11, 6 поверх 9-поверхового будинку, 57 кв. метрів, дві великі світлі просторі кімнати. Кімнати роздільні. Квартира тепла. Є повноцінна ванна та балкон. Квартира "під ремонт". Будинок має тихий двір та домофон. Гарний стан підїзду. Розвинена інфраструктура, прекрасна локація. Квартира розташована в самому кращому районі міста, за 10 хвилин від метро Кловська та Маріїнського парку. Документи готові для продажу. Ціна квартири 95000 доларів.

Виноградний пров., 1/11
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Квартира має роздільне планування. Стан ремонту - житловий, але потребує ремонту, що дає можливість зробити все на свій смак. Вікна виходять у двір. Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід та центральна каналізація. Меблювання відсутнє. В квартирі встановлено кондиціонер. Будинок цегляний, совмін. Квартира світла та простора. Поруч знаходиться Маріїнський парк та метро. Квартира має засклений балкон, добротний паркет та маленьку гардеробну. Встановлено кондиціонери.

Липки, продаж 2к квартири, Виноградний провулок, 1/11,

Ищите квартиру по локации