улица Владимира Наумовича, 4

Квартира з роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Зроблено якісний євроремонт. У квартирі встановлені лічильники на тепло та воду. Будинок має зовнішнє утеплення стін. Комунікації: центральний водопровід, каналізація, електрика. Система опалення централізована. Квартира здається з меблями. Є необхідна побутова техніка: пральна машина, бойлер, чайник, телевізор, холодильник, духова шафа, варильна панель. Квартира здається в оренду. Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. У будинку є консєрж, відеонагляд, 4 ліфти, включаючи вантажний. Є безкоштовна стоянка. Зручна транспортна розвязка: в 5-10 хвилинах пішки зупинки громадського транспорту. Метро Академмістечко в 18 хвилинах пішки. Поруч є озеро, сосновий ліс, місце для пікніка, пляж, спортивний майданчик, школа та дитячий садочок. У квартирі є балкон або лоджія. Невеликі комунальні платежі.

Оренда 2 к квартири Наумовича 4 Святошинський рн поруч метро Святошино

Оренда просторої 1-кім квартири в Святошинському районі, ЖК Озерний, вул. Наумовича 4, 9 поверх з видом на озеро. Квартира здається з меблями та технікою, встановлені лічильники на світло, воду, опалення. Три ліфти, консьєрж. Завжди є місце для паркування. Поруч озеро, ліс та вся необхідна для життя інфроструктура. Кінцева зупинка 408 маршрутки, до метро Академмістечко можна доїхати за 10 хв, дійти за 20 хв.

Володимира Наумовича вул. (Антонова-Овсієнка), 4

Квартира з якісним євроремонтом. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Тепло по лічильнику. Є лічильник е/енергії день/ніч. Працює водопостачання та опалення під час блекауту. Квартира здається з меблями. Побутова техніка включає пральну машину, мікрохвильову піч, електрочайник, бойлер, праску, утюг, пилосос. Є вай фай роутер. Квартира здається в оренду. Будинок збудований у 2001-2010-і роки. Є ліфт та вантажний ліфт. Квартира розташована біля озера з чудовим краєвидом. Поруч є магазини, зупинка транспорту, сосновий ліс, пляж, спортивний майданчик, безкоштовна стоянка. Місце для пікніка. Навколо ліс та приватний сектор. Академмістечко знаходиться в 20 хвилинах пішки. Квартира тепла. Є балкон або лоджія. У квартирі встановлений кондиціонер.

Оренда 2 к Володимира Наумовича 4 метро Академмістечко 20 хв пішки

Ищите квартиру по локации