улица Антоновича, 74

Оренда 3к квартири ЖК New York вул Антоновича 74 Голосіївський Пропонується в оренду стильна квартира з дизайнерським ремонтом у діловому центрі столиці, в сучасному житловому комплексі "New York Concept House". Квартира повністю укомплектована якісними італійськими меблями та готова до комфортного проживання. Безпеку мешканців забезпечує цілодобова охорона та відеоспостереження. Важливою перевагою є наявність генератора у будинку. Опис ремонту та техніки: В квартирі виконано якісний ремонт з використанням дорогих матеріалів. Встановлено підігрів підлоги для максимального комфорту, а для затишку є газовий камін. У головній спальні розташована гідромасажна ванна. Помешкання обладнане всією необхідною побутовою технікою від провідних виробників: - Вбудована кухня з усією необхідною технікою - Система кондиціонування - Телевізори - Wi-Fi роутер Планування: Загальна площа квартири складає 74 м². Планування включає простору кухню-студію, затишну спальню, окрему кімнату для відпочинку та санвузол. Локація: Житловий комплекс розташований в престижному Голосіївському районі, що поєднує ділову активність та затишок. Розвинена інфраструктура та зручна транспортна розвязка роблять це місце ідеальним для життя. Переваги: діловий центр міста, престижне розташування, закрита територія комплексу, високий рівень безпеки. Транспортна розвязка: в пішій доступності знаходяться станції метро «Олімпійська» (7 хвилин) та «Палац Україна» (10 хвилин). Поруч проходять ключові транспортні артерії міста – вулиці Велика Васильківська та бульвар Лесі Українки. Інфраструктура: поруч знаходяться супермаркети "Novus" та "Billa", Володимирський ринок, ТРЦ "Ocean Plaza". У безпосередній близькості розташовані численні кафе, ресторани, бізнес-центри, відділення банків, а також НСК "Олімпійський" та Палац "Україна". Неподалік знаходиться Костел Святого Миколая та зелені зони для прогулянок. #A20911

генератор
Антоновича вул. (Горького), 74-78

*English text at the bottom* Квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК бізнес-класу New York Concept House з терасою та альтернативним живленням. Метро Олімпійська Дуже прошу писати в telegram: @x022aby4, WatsApp або Viber. Дзвінки після переписки. Будь ласка, одразу дивіться ВІДЕОТУР, фото його лише доповнюють. Ключовi умови: * Оренда $900 + комунальні платежі * Депозит $1050 * Договір підписується з власником в цифровій формі електронним цифровим підписом В будинку: * Є альтернативне живлення на АКБ (холодна вода + опалення + ліфт постійно) * Оптоволоконний інтернет * Охорона 24/7 * Тераса * Доступ на поверх лише для його мешканців * У дворі безкоштовна гостьова та платна закрита парковки, дитячий майданчик та зелена зона В квартирі: * Тиша і краса: вікна 14-го поверху виходять на Протасів Яр, ніякого шуму вулиці чи сусідів у будинку навпроти * Висувний обідній стіл * Телевізор Philips 50 дюймів з підсвіткою та вбудованим Android TV * King-size ліжко 2х2.2 з tailor-made італійським матрацом та непромокаючим наматрацником * Регульоване ambient-підсвічування та кондиціонер Cooper&Hunter у кожній кімнаті * Мікрохвильова піч вбудована в духовку AEG * Посудомийка AEG * Прально-сушильна машинка LG (7/4 кг) * Бойлер 80Л TESY * Стільниця та душева з керамограніту * Тепла підлога у ванній * Швейцарська сантехніка з нержавіючої сталі * Багато місць для зберігання, поміститься все. Шафи з пантографами * Опалення дублюється конвекторами з датчиками температури (для економії, можна обігрівати лише ними) Key conditions: * Rent $900 + utility bills * Deposit $1050 * Agreement is signed in digital form by electronic digital signature Please watch the VIDEO TOUR immediately, the photos just complement it. Kindly ask you to write first in telegram: @x022aby4, WatsApp or Viber. A call can be arranged after chatting. In the building: * Alternative power supply (cold water + heating + elevator constantly) * Fiber optic Internet * Security 24/7 * Terrace * Floor access exclusively for its residents * In the yard there is free guest and paid closed parking, a playground and a green area In the apartment: * Silence and beauty: the windows of the 14th floor overlook Protasiv Yar, no noise from the street or neighbors in the opposite building * Pull-out dining table * King-size bed 2x2.2 with a tailor-made Italian mattress and a waterproof mattress pad * Adjustable ambient lighting and Cooper&Hunter air conditioning in each room * A microwave is built into the AEG oven * AEG dishwasher * LG washer-dryer (7/4 kg) * Boiler 80L TESY * Countertop and shower are made of ceramic granite * Heated floor in the bathroom * Swiss stainless steel faucets * Lots of storage space, fits everything. Cabinets with pantographs * Heating is duplicated by convectors with temperature sensors (to save money, you can only heat with them)

Антоновича, 74

💫 Оренда стильної квартири в центрі — ЖК New York Concept House, вул. Антоновича, 74 Сучасна 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом та всім необхідним для комфортного життя: кухня-студія, окрема спальня, гардероб, багато місця для зберігання. 🔧 Повна комплектація техніки Bosch: посудомийна, пральна, сушильна машини, духова шафа з мікрохвильовкою, холодильник, кондиціонер, Smart TV, тепла підлога, сигналізація, відеодомофон. 🏢 Переваги комплексу: охорона 24/7, рецепція, тераса з видом на місто, зона BBQ, 3 швидкісні ліфти, паркінг, 5 хв до метро Олімпійська.При відключенні світла працює ліфт,є вода,опалення,інтернет. Ціна: 💲1100 + комунальні 🔑 Готова до заселення. Запрошуємо на перегляд!

Антоновича вул. (Горького), 74

Без комісії. Будинок з генератором, покриває: ліфти, насоси води, опалення, інтернет. У квартирі виконано якісний дизайнерський ремонт з дорогих екологічних матеріалів. Робили для себе! Є відео презентація даної квартири, відправлю за запитом. Панорамні вікна в підлогу (трьох камерні скло пакети) меблі та техніка від світових брендів (останні серії надходжень) багато вбудованих шаф, сенсорні панелі (вимикачі). Встановлено сигналізацію Аjax (Аякс). Є все необхідне для комфортного проживання. Формат: - кухня студія (вітальня зона) - окремий спальний простір (скляна перегородка) - санвузол (душова) - предпокій Для мешканців ЖК є власна тераса, затишний внутрішній двір, сучасне лобі з охороною та відеоспостереженням 24/7, навпроти будинку паркувальний майданчик для авто за шлагбаумом. Розвинена інфраструктура, транспортна розвязка в будь-яку точку столиці. Усі найкращі ресторани, престижні бутіки, оздоровчі центри, спортзали, школи, садочки, супермаркети, зелені локації та багато інших обєктів працюють у пішій доступності. На всі питання готовий відповісти за телефоном а також (Viber-Telegram-WhatsApp)

генератор
Антоновича вул. (Горького), 74
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має роздільне планування. Виконано авторський проект ремонту. У квартирі є простора та світла вітальня-студіо, окрема спальня, гардеробна та кімната, яку можна використовувати як дитячу або кабінет. Квартира повністю мебльована. У вітальні є мякий диван та комфортна ТВ-зона з каміном. Кухня укомплектована необхідною побутовою технікою та кухонним приладдям. У ванній кімнаті встановлена німецька сантехніка, душова кабіна, бойлер, пральна машина та сушильна машина. Комісія агентства нерухомості становить 50%%. Квартира розташована в ЖК New York. У будинку є консьєрж у комфортному холі, підвищена безпека, вхід до будинку та проїзд у ліфті за іменними картами, гостьове місце для паркування. ЖК New York розташований у самому центрі Києва.

Оренда квартири ЖК New York Антоновича 74, 2х кімнатна

Квартира має роздільне планування. У ній є кухня-студіо, спальня, 2 санвузли, гардеробна та тераса. Ремонт виконаний за дизайн-проектом одного з провідних дизайнерів України з якісних матеріалів. Планування грамотно ергономічне. Квартира автономна під час блекауту: працюють інтернет, ліфт, водопостачання та опалення. Система опалення централізована. У квартирі є центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Квартира повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою: плитою, варильною панеллю, духовою шафою, холодильником, посудомийною машиною, пральною машиною та пилососом. Також є меблі на кухні та в інших кімнатах. Квартира здається в оренду. ЖК Нью-Йорк має консєрж-службу та охорону території. Наявне паркувальне місце та підземний паркінг. Квартира розташована на вул. Антоновича 74. Квартира має панорамні вікна та підігрів підлоги. З власної тераси відкривається чудовий вид на центр міста. У квартирі є кондиціонер.

Оренда дизайнерської 2-к квс ТЕРАСОЮ,ЖК Нью-Йорк.New York,Антоновича

Оренда квартири в центрі Києва – ЖК “New York” КВАРТИРА ТАКОЖ ПРОПОНУЄТЬСЯ ДО ПРОДАЖУ!!! Локація: Київ, Голосіївський район, центр міста Поверх: 4 Площа: 180 м² Стан: Перша здача, свіжий сучасний ремонт Пропонується в оренду простора та стильна квартира у престижному житловому комплексі “New York”. • Продумане планування з великими кімнатами та зручними гардеробними • Якісний ремонт, використані преміальні матеріали • Кухня з новою вбудованою технікою • Повністю готова до заселення Переваги локації: • Центр міста, поруч бізнес-центри, ресторани, парки • Зручна транспортна розв’язка, метро у пішій доступності • Безпечна територія комплексу, цілодобова охорона

Антоновича вул. (Горького), 74

Без комісії, в оренду пропонується 2 кімнатна квартира в ЖК New York Укомплектована всією необхідною технікою та меблями, після косметичноо ремонту перша здача Оренда від 6 місяців(оренда на коротший термін обговорюється додатково) 2 окремi спальнi, кухня-вітальня, санвузол роздільний, в одній із спалень є робоче місце

Антоновича вул. (Горького), 74

• отдельная спальня и кухня-гостиная, гардеробная • квартира в отличном состоянии, свободна и готова к заселению. 900 $+ коммунальные. Без комиссии для арендатора

Антоновича вул. (Горького), 74

Ищите квартиру по локации