Квартира має планування студія, з кухнею-вітальнею, зоною для відпочинку та роботи з диваном, а також 2 спальні з двоспальним ліжком. Санвузол суміжний. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Квартира мебльована.
Опалення забезпечується власною даховою котельнею. Наявні всі необхідні комунікації: електрика, центральна каналізація, центральний водопровід, вивіз відходів. Встановлені лічильники. Автономність при блекауті забезпечується роботою інтернету та водопостачання.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Є двоспальне ліжко, диван, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина, посудомийна машина, електрочайник та телевізор. Також є кондиціонер та підігрів підлоги.
Можлива оренда для іноземців, сімей та студентів, з дітьми. Дозволено тримати домашніх улюбленців: котика, іншу тваринку та маленького песика (до 10 кг).
Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. Територія будинку закрита, з охороною та відеоспостереженням. Є консьєрж, ліфт та пожежна сигналізація. Передбачено гостьовий паркінг та паркування у закритому дворі.
Зручне розташування в центрі міста, близько до Мост-Сіті, Набережної та всіх магазинів. За кілька хвилин ходьби розташовані парк Глоби, театр Шевченка та Оперний театр. Поруч знаходяться житлові комплекси: Будинок Крейніна, Дует, Будинок на Миронова, Фестивальний, комплекси на вул. Баумана, і Ливарна, Міст Сіті, Дніпровський, Енігма, CASCADE PLAZA.
Квартира має балкон/лоджію. Ванна кімната обладнана ванною. Наявний швидкісний інтернет та Wi-Fi. Встановлено систему відеоспостереження.