Квартира-студія з свіжим ремонтом (євроремонт). Простора світла кімната площею 19 кв.м. зі стелями 3м. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. Будинок цегляний, теплий, 2016 року побудови. Система опалення - власна котельня, на якій встановлено генератор. При відключенні світла завжди є тепло і вода. У квартирі є пральна машина, плита, холодильник, кухонні меблі, розкладний диван, шафа, стіл, тумби. Все необхідне для комфортного проживання. Оренда квартири складає 9000 грн. на місяць. Комісія 50%%. Готові здати квартиру парі або одній людині від 27 років. Без дітей та тварин! Цегляний, теплий будинок 2016 року побудови. На котельню встановлений генератор. Розташована поруч із Центральним парком, лісом, з усією необхідною інфраструктурою. Поряд Центральний парк, Податкова Академія, нова траса. По сусідству є вся необхідна магазини (Сільпо, Новус, АТБ), банки, дитячий садок, медичний центр, школа, маршрутні таксі. Найкраще місце розташування. Високі стелі 3м. Квартира світла та простора.

генератор
ЖК «Алфавіт» 1к. Вул. Лермонтова 2д. Найкраще місце розташування!!!

Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за євростандартом, що свідчить про високу якість оздоблення. Система опалення індивідуальна газова. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Також встановлені лічильники. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, варильну панель, духову шафу та пральну машину. Також є меблі на кухні. Оплата включає перший та останній місяць оренди, а також комісію. Оренда можлива без домашніх улюбленців. Заїзд можливий сьогодні. Підїзд будинку в ідеальному стані. Двір комфортний. В будинку працює ліфт та вантажний ліфт. Поруч розташований парк Центральний. Квартира має великий балкон та лоджію. Встановлено підігрів підлоги. Є гардероб. Вікна виходять на вулицю О. Теліги.

Здам 1 кімн.кв. по вул.О.Теліги, з ремонтом, меблями і технікой

Квартира має роздільне планування. Ремонт в житловому стані. Система опалення - власна котельня. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Квартира мебльована. На кухні є меблі. Також є душова кабіна. Квартира здається на рік. Власник квартири. Всі питання щодо оренди обговорюються по телефону. Будинок побудований у 2011-2020 роках. Є ліфт. Є окремий вхід. Висота стелі - 3 метри. Поруч знаходиться ліс, Центральний парк та магазин Сільпо. Квартира має окремий вхід та високі стелі (3 метри). Є Wi-Fi.

владелец
Сдам  квартиру   1к 37 кв м Ірпінь вул О. Теліги 2д

Здам велику 1-кімнатну квартиру в Ірпені! Район Центрального парку - ЖК Алфавіт 8/10 поверх Укомплектована меблями і технікою. Опалення - газова котельня. В будинку є генератор на безперебійне опалення і подачу води. Ціна: 13000 грн/ міс

генератор
Олени Теліги вул. (Лермонтова), 2-Д

Ищите квартиру по локации