Сдам 1 ком кв. в ЖК Яскравий. Есть мощный генератор на лифт, воду и отопление. Очень удобная планировка с холлом. В квартире свежий евроремонт, на полу ламинат и плитка, огромная гардеробная комната, в которой удобно находиться во время тревог. Лоджия из кухни, барные стулья чтобы выпить кофе. Большой удобный ортопедический диван, шкафы, бойлер, кондиционер, посудомоечная машина. Консьерж, видеонаблюдение. Удобно и быстро можно доехать до метро Минская и Героев Днепра 7мин., рядом Сельпо, АТБ, каждую субботу ярмарки. Близко Министерское озеро, в котором можно купаться. Свободна, фотографии реальные! Можна с ребенком и животными.

генератор
Сімї Кульженків вул. (Петра Дегтяренка), 33

Без% Оболонський район ЖК Яскравий Кульженків, 37 1 кімнатна 6 поверх 32 метри ремонт/меблі/техніка

Сімї Кульженків вул. (Петра Дегтяренка), 37

Хороший вид из квартиры. Два дивана, по размерам как двухкомнатная квартира.

Сімї Кульженків вул. (Петра Дегтяренка), 33

Квартира з євроремонтом. Є велика кухня з лоджією. На підлозі плитка та ламінат. В квартирі встановлений лічильник на опалення, що забезпечує дешеві комунальні послуги взимку. Є бойлер. Квартира повністю укомплектована всім необхідним для проживання. Є меблі на кухні та в інших кімнатах. Побутова техніка включає пральну машину-автомат, мікрохвильову піч, електрочайник, холодильник, варильну панель, духова шафа. Домашні тварини не дозволені. ЖК Яскравий має благоустроєну територію, консьєржа, паркінг та магазини. У будинку є відеоспостереження та пожежна сигналізація. Поблизу розташовані супермаркети Сільпо та АТБ. До метро Мінська 5 хвилин їзди на машині та до 10 хвилин на громадському транспорті. Зупинка громадського транспорту знаходиться в 3 хвилинах ходьби. Квартира має панорамні вікна, балкон та ванну кімнату. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi. Додатково встановлений кондиціонер.

Оболонский. ЖК Яскравый. Ул.Семьи Кульженков.
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Актуально! Можливі перегляди! Пропонуємо в оренду квартиру на довготривалий термін. Квартира обладнана технікою та меблями. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм: @AnatoliyVash

Сімї Кульженків вул. (Петра Дегтяренка), 31-А

Ищите квартиру по локации