Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

ОРЕНДА КВАРТИРИ Адреса - місто Львів, Героїв Майдану 8 (Сахарова) Кількість кімнат - три. Поверх - 2 з 3 Тип будинку - австрійський будинок, памятка архітектури. Загальна площа - 138 м2, житлова 82 м2, кухня 21 м2. В квартирі зроблений євроремонт. - наявні меблі та побутова техніка: посудомийна машинка, мікрохвильова піч, варильна поверхня, холодильник, витяжка, духова піч, пральна машинка. Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел. Балкон - один і засклена лоджія також одна. Санвузла - два, є ванна та душова. Власники будуть раді орендарям без домашніх улюбленців. Особливості даної квартири - це те що квартира двостороння, є гардеробна кімната, квартира в австрійському будинку . Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет, парк, відділення нової пошти, поштомати, аптеки, зупинка громадського транспорту, піша доступність до центру міста. Код об’єкта: 1470

Героїв Майдану вул. (Гвардійська), 8

Квартира з окремим входом. Є велика ванна кімната з суміжним санвузлом. Також є 1 ізольована кімната. Кухня має площу 15 кв.м. Квартира має авторський проект дизайну. Квартира має індивідуальне газове опалення. Побутова техніка працює автономно під час блекауту. Є можливість підключення інтернету. Працює водопостачання. Квартира мебльована антикварними меблями. Побутова техніка включає плиту, духова шафу, холодильник, пральну машину, кондиціонер, сушильну машину, електрочайник та праску. При бажанні деякі меблі можна вивезти. Квартира вільна та готова до заселення. Перегляд можливий за домовленістю. Ціна оренди становить 1200 доларів США + комунальні послуги. Квартира може бути під офісне приміщення. Квартира має гарну локацію. Є паркомісце. Квартира має надзвичайний інтерєр. Є відеоогляд. Дозволено проживання з домашніми тваринами: котиками, собаками (маленькими до 10 кг та середніми до 25 кг) та іншими тваринами. Є Wi-Fi.

Оренда Ближній Центр! Гвардійська колишня-зараз Героїв Майдану,4

Квартира має роздільне планування. Санвузол також роздільний. Виконано євроремонт. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною побутовою технікою. Допускається оренда без тварин. Квартира розташована у новобудові.

Оренда 2 кім. квартири по вул. Героїв Майдану

Квартира простора та затишна, з євроремонтом. У квартирі встановлена індивідуальна газова система опалення. Квартира здається в оренду. Є можливість умеблювання під бізнес або житло.

Оренда 4к квартири Героїв Майдану 15
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування. Євроремонт. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з котлом Vaillant. Підігрів підлоги. Квартира повністю мебльована. У ній є сучасна техніка фірми Electrolux. Квартира здається в оренду. Будинок побудований у 2001-2010-х роках. Квартира має приватне подвіря з качелями та гараж з виходом до квартири. Квартира розташована на затишній вулиці за 15 хвилин пішки від центру міста, біля двох парків. Квартира світла та затишна. Є два санвузли з великим душем та шикарною ванною кімнатою. Також є великий гардероб та багато потаємних шаф.

Оренда 4 кімнатної квартири,вул. Героїв Майдану, Галицький р-н

Квартира з роздільним плануванням. Квартира автономна при блекауті. Працює опалення, інтернет та водопостачання. Квартира частково мебльована. Квартира здається в оренду. Квартира розташована у малоквартирному житловому комплексі. Квартира знаходиться у центрі міста, в парковій зоні. Поблизу розташований парк Культури. До квартири належить тераса площею 10 кв.м. у сад та паркомісце.

в. Героїв Майдану Оренда квартири від власника без меблів

Квартира з ремонтом. Квартира обладнана ліжком, розкладним диваном та всією побутовою технікою. Квартира має вигляд на Парк Культури.

Героїв Майдану вул. Франківський район

Квартира має 1 кімнату та кухню-студію з балконом. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. ЖК має внутрішній дворик. Квартира розташована в пішій доступності від центру міста. З балкону відкривається неймовірний вигляд на парк культури.

Героїв Майдану вул. Галицький район

Шукай квартиру по локації