проспект Князя Володимира Великого, 150

Квартира знаходиться в житловому стані. Є засклений балкон. У квартирі встановлено бойлер для гарячої води та підведено природний газ. Є капітальний тамбур, який забезпечує додаткову звукоізоляцію та безпеку. Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу знаходяться школи, дитячі садки, магазини, торгові центри, ринок, стадіон та спортивні майданчики.

проспект Добровольского, 150, Котовского, Пересыпский, Одесса, Одесская 34000.0 USD

У квартирі виконаний сучасний капітальний ремонт. Замінена проводка та труби, встановлені металопластикові вікна. Частково залишається меблі. Квартира розташована поруч з двома школами, двома дитячими садками, ринком Північний, ринком будматеріалів. Є хороша транспортна розвязка. Квартира не кутова та утеплена.

Продаж 2к Квартира Добровольського проспект

Квартира з роздільним плануванням. Засклений балкон. Комунікації поміняні. Встановлені радіатори та сучасні облицювання в санвузлах. Залишаються необхідні меблі. Поруч розташовані школа, зупинка громадського транспорту, магазини, Копійка, АТБ та ринок.

Продаж 2к Квартира Добровольського проспект

Шукай квартиру по локації