Продаж таунхаусів в Конопниці 118 м² з земльною ділянкою 2,65 сотих ціна - 95 тис. 107 м² з земльною ділянкою 1,5 сотих ціна - 85 тис. Продаж без комісії від покупця Хороший доїзд, бруківка до самого будинку Комунікації підведені: - електрика - газ - вода - свердловина 1 на 2 таунхауса - каналізація - біотал окремо на кожен таунхаус Гарне планування: 1 пов.: - коридор - кухня-вітальня (з каміном) - санвузол - гардеробна - комора - паливна 2 пов.: - коридор - три спальні - санвузол - гардеробна - балкон Буде проведено благоустрій: бруківка та огородження довкола кожного будинку Колег запрошую до співпраці. Бажаєте уточнити деталі або домовитись про огляд телефонуйте!!!

Володимира Івасюка вул., 8

Продаж таунхаусів в Конопниці 118 м² з земльною ділянкою 2, 65 сотих ціна 107 м² з земльною ділянкою 1, 5 сотих ціна Хороший доїзд, бруківка до самого будинку Комунікації підведені: - електрика - газ - вода свердловина 1 на 2 таунхауса але з окремим насосом на кожен таун - каналізація - біотал окремо на кожен таун - Оптоволокно *Є вихід з вітальні на внутрішній двір *Проведено благоустрій: бруківка та огородження довкола кожного будинку

затишна, 1

Продаж будинку в Конопниці, по вулиці Городоцька, межа Конопниці та Зимної води. Таунхаус, 4 будинки в ряд, продається крайній будинок. Площа 148/70/27м2 Ділянка 3,5сот. Будинок двоповерховий, на першому поверсі простора кухня-вітальня площею 26,6м2, кімната та санвузол; другий поверх: 3 ізольовані кімнати з виходом на балкон, санвузол. Є навіс для авто. В будинку розведена електрика, заведено газ та воду, на все є лічильники. Є камін, від якого розводка каналів для обігріву другого поверху. Дах отеплений мінватою. Вода - скважина, каналізація - вигрібна яма. Будинок введений в експлуатацію, є право власності. Розглядаємо продаж під єОселю, єВідновлення та інші програми. Гарна локація, вулиця обжита, до лісу 200 метрів. Ціна 115 000$

можливий продаж по єОселя
Городоцька вул.
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Таунхауси двох типів: бокові (крайні більші) площею 118 м² з земельною ділянкою 2,65 сотих та середні площею 107 м² з земельною ділянкою 1,5 сотих. Вже робиться штукатурка будинків. Зручне планування: 1 рівень включає кухню, обєднану з вітальнею з виходом на заднє подвіря, санвузол, бойлерну та гардеробну. 2 рівень складається з трьох ізольованих спалень, санвузла, гардеробу, балкона та горища. Підведені комунікації: електрика, газ (індивідуальне опалення), вода - свердловина, каналізація - біотал окремо на кожен таунхаус, інтернет оптоволокно. Доступне розтермінування від забудовника. В наявності декілька будинків. Є відео-огляди котеджів. Закрита вулиця із вїздом на шлагбаум, з бруківкою та освітленням під самий будинок та озелененням. Закрита територія кожного будинку та паркомісце. Хороша шумоізоляція, цегла, утеплений дах. Хороший доїзд по асфальтованій дорозі до вулиці з таунхаусами. До міста 6 км, 10 хв на авто.

Продаж таунхаусів в Конопниці біля Львова, ЄОселя,  РОЗТЕРМІНУВАННЯ!

Популярні запити

Шукай будинок по локації