Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

А Вы задумывались зачем именно Вам покупать дом? Какую Вашу проблему вы решаете этой покупкой? Возможно вы устали от постоянных пробок, шумных соседей, от марафона "запаркуйся или умри", от надоедливого осбб, или колыбельной для ребенка, от милой парочки сверху. Каждый, ведь на самом деле, покупкой любого жилья, и в том числе дома, решает только свои проблемы. Кто-то устал от города, и хочет покоя, уединения и личного счастья? А кто-то хочет подарить своим детям по комнате и выкроить себе свободные минуты. Ну а кто-то, просто хочет, независимости, свой участок, рассветы, закаты и уют. Подумайте! Обязательно, подумайте, прежде чем покупать свой дом, зачем он Вам И тогда, вы точно купите именно то жилье, которое вам необходимо. П.С. кстати в этом доме, есть всё для того чтобы решить большое колличество ваших проблем. Дом построен 2016 году. Качественный кирпичный дом в два этажа. Котедж, котеджне містечко, Петрушки Гарний, затишний будинок, у закритому котеджному містечку, на території містечка є спортивний та дитячий майданчик, цілодобова охорона. Будинок побудований тільки з якісних матеріалів, стіни цегла утеплена 10см ватою, покрівля виконана строго за технологією, є два типи води - свердловина та центральна, електрика 20 квт, опалення - електричне, твердопаливне та є газ, басейн з навісом, тераса, будинок дуже теплий, економічний, все освітлення LED, гараж, котельня, два навіси. Усі фото не помістилися, багато тут не описати, усі питання у телефонному режимі. Будинок має позитивну енергетику, будувався з любов"ю та для себе! Приятная цена 299 000 $ Київська область, Петрушки

Лесная, 15

Будинок збудований у 2008 році за авторським проектом. Підлога виконана з ясена (паркет), у місцях з плиткою є водяний підігрів. Висота стелі – 3,10 м. На першому поверсі розташовані простора вітальня (47 кв.м), кабінет (15 кв.м), кухня (18 кв.м), санвузол (12 кв.м), гардеробна (4 кв.м), бойлерна (6 кв.м) та хол (30 кв.м). Другий поверх включає три спальні (33, 33 та 24 кв.м), хол та санвузол (12 кв.м). Будинок оснащений газовим котлом Viessmann, потужною системою фільтрації води та високошвидкісним кабельним інтернетом. Є бензиновий генератор. Продаж будинку разом з ділянкою площею 30 соток. Будинок збудований з високоякісних та екологічно чистих матеріалів. Покрівля виконана з натуральної черепиці. Ділянка має гарний ландшафтний дизайн, велику кількість фруктових дерев та сосновий ліс. Ділянка огороджена капітальним парканом, на території викладена тротуарна плитка. Є власна свердловина, септик на 16 куб.м (два резервуари). Також є гараж площею 100 кв.м, який вміщує до трьох автомобілів та має велику комору. Ворота - німецькі Hörmann. Передбачена гостьова парковка на 5 автомобілів. Неподалік розташовані озера з можливістю риболовлі, пляжі та приватна стайня.

генератор
Продажа дома, с. Петрушки, Киево-Святошин

Будинок готовий на 70%%. Ремонт після будівельників. Є тераса та гараж. Підключена електрика 25 кВт з розводкою. Є вода, газ та готовий септик. Все підключено до будинку. Водопровід центральний в рамках селища з фільтрами-поглиначами та установками знезараження води. Каналізація - локальна місцева каналізаційна система з септиками. Газопостачання централізоване. Система опалення - індивідуальне газове з газовим котлом. Без комісії. Оформлення та податок мінімальні. Будинок розташований у закритому котеджному містечку з охороною, швидкісним інтернетом, охоронно-пожежною сигналізацією та контролем доступу. На території є гостьовий паркінг, великий дитячий майданчик. Будинок має огорожу. Відстань до Києва - 12 хв на авто. У селищах Петрушки та Гореничі є соснові ліси та каскад великих озер у пішому доступі. У межах 5-10 хвилин їзди на авто розташовані супермаркети Фора, АТБ, Мегамаркет, Сільпо, заправки KLO, UPG, Avantage7, Amic, WOG, ресторани, спортзали, продуктові, господарські та будівельні магазини. Вікна 2-х камерні деревяні з енергозберігаючими склопакетами. Побудований на стрічковому фундаменті зі стін з цегли та покрівлі з бітумної черепиці. Є свердловина. Асфальтована дорога. Вивіз відходів забезпечує власна експлуатаційна служба котеджного містечка, яка також обслуговує мережі водо-, електро- та газопостачання, каналізацію, освітлення та прибирання громадської території, постійний нагляд за громадськими газонами і територією перед котеджем.

Будинок в елітному котеджному містечку Петрушки

Популярні запити

Шукай будинок по локації