Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

Коридор 3,0 кв.м., ванна кімната 7,2 кв.м., кухня 7,4 кв.м., жила кімната 20,2 кв.м. Санвузол суміжний. Квартира у житловому стані. Є можливість купити цілий котедж. Будинок частково утеплений пінопластом. Вікна пластикові з решітками. Двері броньовані. Водопостачання централізоване, є септик. Ціна на водовідведення дешевша ніж у квартирі. Лічильники. Електроопалення. Проведений інтернет. Є можливість газового опалення, вся розвідка на опалення зроблена, встановлені радіатори. В ванній кімнаті електропідлога. Бойлер. Частково зростаються меблі. Будинок частково утеплений пінопластом. Є сарай. Під будинком можна зробити беседку для літнього відпочинку. Поблизу є зупинка, магазин Перлина, автовокзал, залізничний вокзал (15 хвилин пішки), ринок Держбуд, всі заклади. Гарні сусіди. Є земельна ділянка площею 1,5 сотки з деревами абрикоса та горіха, кущами бузку, невеликим виноградником та чорною смородиною.

власник
Продам половину котеджу м. Марганец

Котедж має простору кухню, санвузол, вітальню, дві кімнати на першому поверсі та 5 кімнат і санвузол на другому поверсі. На першому поверсі є камін. Опалення газове та електричне. Є центральний водопровід, центральна каналізація, вивіз відходів. Котедж розташований на ділянці площею 12 соток. Є гараж, басейн, сад, город, альтанка з мангалом. Територія має огорожу. У 100 метрах знаходиться супермаркет АТБ. Є Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове телебачення. Встановлені кондиціонер, ванна, душова кабіна, грати на вікнах, сигналізація, відеоспостереження. Є тераса.

2х этажный коттедж  с бассейном

Планування включає дві спальні, кабінет, кухню, туалет і ванну кімнату. Ванна кімната викладена кахлем. Будинок виконаний з товщиною стін 90 см і має підвал глибиною 3 метри, викладений каменем. Будинок оснащений двома видами опалення - газовим та електричним. Встановлені металопластикові вікна. Продаж. Будинок розташований в центрі міста в котеджі з двором, де знаходиться гараж. Будинок знаходиться в центрі міста, поряд з двома школами, дитячим садком, магазинами, амбулаторією. Будинок теплий і затишний.

власник
срочная продажа коттеджа в центре города
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Коттедж розташований у колишній Максимовці.

власник
Продам коттедж раён Максимовка.

Популярні запити

Шукай будинок по локації