Продажа. 2к. Соломенский р-он. Чугуевский пер.10, 4/5 кирп.,43/30/6, отличное жилое состояние. Хода и с/у смежные. Квартира светлая. У дома ухоженный двор и чистое парадное. Удобная развязка общественного транспорта. В двух минутах ходьбы продуктовый магазин. Метро «Берестейская» 15 мин. пешком. 46000 у.е.ДЛЯ ПОКУАТЕЛЕЙ БЕЗ ПРОГРАММ. Комиссия 3%.

Чугуївський пров., 10

Продажа 2х.кімнатної квартири в Солом’янськом р-ні,Чугуївський провулок 10, 2 поверх 5, 42.6/28/5.8 Косметика. Кімнати розільні. Вікна металлопластикові. Проводка та сантахніка замінена. Продаж без мебелі(тільки вбудована кухня).Сан вузел спільний. Балкон заскленний(дерев‘янна столярка),вікна виходять на вулицю. Документи:Договір куплі-продажу більше 3-х років. Метро «Берестейська» 10 хв.пішки

Чугуївський пров., 10

Простора та дуже затишна сталінка з двома роздільними кімнатами. Виконаний сучасний ремонт, замінено вікна на металопластикові, замінено радіатори опалення, встановлена газова колонка. Квартира облашована меблями та технікою. Чудово розвинена інфраструктура, поряд декілька шкіл та дитячих садків, безліч продуктових магазинів. Зручна транспортна розвязка, до метро Берестейська 10 хв пішки.

Чугуївський пров., 17
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира на фінальній стадії ремонту. Уся чорнова та брудна робота зроблена. Світла квартира що виходить на дві сторони будинку. Кухня площею 7 кв.м. Стіни вирівняні та пофарбовані. Підлога з натурального дерева. Є гардеробна. Підготовлено місце для душової в рівну підлогу. Санвузол суміжний. Встановлено нову сантехніку та електрику. Централізоване опалення. Продаж виключно від власника, без відсотків. Документам більше 3 років. Прохання рієлторів та посередників не турбувати. Перегляди можливі за домовленістю у будь-який день тижня. Цегляний будинок 1958 року будівництва. Охайний підїзд, порядні сусіди. На поверсі 2 квартири, у підїзді всього 4. Квартира знаходиться в 10-12 хвилинах пішки від метро Берестейська. Чудова інфраструктура. Супермаркет розташований у 20 метрах від будинку. Поруч ТРЦ, школи, дитячі садки та інші обєкти.

власник
Двокімнатна квартира м.Берестейська без комісії %

Шукай квартиру по локації