Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Зроблено євроремонт у відмінному стані. Меблі залишаються. Будинок типу "Чешка".

власник
Продам 2-х кімнатну квартиру ЖК ОСББ

Квартира має сучасний євроремонт. Вона перероблена з 4 кімнатної. Велика кухня-студія, окремо ще 2 кімнати та гардеробна у спальні. Санвузол роздільний. Ванна кімната площею 6 кв.м. Гардеробна з вікном також 6 кв.м. Є балкон і лоджія на 2 кімнати. Квартира обладнана автономним електроопаленням, яке узаконене через Кіровоград. Тариф на опалювальний сезон зменшений офіційно за договором. Проводка нова. Встановлені нові труби. У санвузлі та кухні з коридором тепла підлога. Квартира мебльована. На кухні є меблі. Реальному покупцю торг. Квартира розташована в будинку ОСББ. Квартира знаходиться в районі 1 школи та чорного АТБ. Квартира дуже тепла та світла. Опалення вмикається пізніше за всіх та вимикається раніше за всіх. На кожному вікні є спеціальні безпечні замки. Встановлена сигналізація через сім-картку, відео дзвінок та домофон. Всі комунікації продумані.

власник
3 кімнатна квартира з найсучаснішим ремонтом

Квартира з переплануванням кухня-студія. Встановлено лічильник день-ніч. Квартира утеплена 100 мм. Узаконене електроопалення з тарифною ставкою 2,64 в зимовий період. Встановлено газову колонку. Квартира оснащена кондиціонером. Квартира продається від власника. Квартира знаходиться всередині цегляного будинку-хрущовки. Поряд розташовані центральний ринок, лікарня, школа та садочок. Квартира має засклений балкон.

власник
Продам 2 кімнатну квартиру на обеліску

Шукай квартиру по локації