Квартира з виконаним ремонтом. Планування включає кухню-студію, окрему спальню, санвузол та великий балкон на майданчику. На підлозі ламінат і плитка, стіни оздоблені фактурною штукатуркою. Санвузол має сучасну облицювання. У квартирі залишаються всі необхідні меблі та побутова техніка. Новий цегляний будинок із закритим двором, дитячим майданчиком та паркомісцем для авто. До моря 5-10 хвилин. Розвинена інфраструктура: поруч дім супермаркет, транспорт, ринок.

Продаж 1к Квартира Центральна (Червоний хутір) вулиця

Квартира в гарному житловому стані. Є велика лоджія. Квартира продається з меблями та технікою. Будинок бізнес-класу. Поблизу розташовані море, пляж та ТЦ Рівєра. З вікна відкривається чудовий вид. Квартира чудово підійде як для життя, так і під бізнес.

*У продажу 1-кімнатнв квартира ЖК"Фонтанка-Сіті" ЖК Фонтанка-Сіті

Квартира-студія з суміжною ванною кімнатою. Зроблено якісний євроремонт для себе. Квартира готова до заселення на 90%%. Стан "заходь і живи". Опалення - електричний котел. У ванній кімнаті та на балконі встановлена тепла підлога. Квартира мебльована. Є якісні кухонні меблі з фасадами Rehau та дизайнерською побутовою технікою від Gorenje Ora Ito. У наявності кондиціонер, пральна машина та інша нова побутова техніка. На підлозі вкладений дорогий німецький ламінат, у ванній кімнаті - іспанська плитка. Будинок розташований на Центральній вулиці. В кількох хвилинах ходьби розташовані школа, дитячий садок, лікарня, ринок, відділення поліції та зупинка громадського транспорту. До моря можна дійти за 10-15 хвилин.

Большая Студия 44м2 на Фонтанка 3
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Житловий стан. Частина вікон замінена. Квартира має індивідуальне газове опалення (ОАГВ). Квартира мебльована та має меблі на кухні. Будинок розташований у прекрасній локації з розвиненою інфраструктурою. У безпосередній близькості розташовані школа, дитячий садок, супермаркет, магазини, ринок та море. Квартира має балкон, лоджію та гардероб.

2 комнатная квартира в курортном районе Одессы!

Шукай квартиру по локації