Продам двокімнатну квартиру в новобудові в Центрі. Загальна площа 69м2, простора кухня - 13м2. 5-ий поверх 7-ми поверхового цегляного будинку. Кімнати окремі. Зручне планування. Квартира двостороння: є балкон та лоджія (утеплені). Також є вмістка гардеробна кімната. Виконаний якісний ремонт. Меблі та техніка залишаються по-домовленості. Опалення індивідуальне. У ванній кімнаті електричний підігрів підлоги. Санвузол роздільний. Особливістю квартири також є наявність ванни та душової кабіни. Підїз чистий та охайний. Квартира у власності більше 3-х років. Розвинена інфраструтура: в пішій доступності школа, дит.садок, магазини, супермаркет, лікарня, зупинка громадського транспорту. Ціна 98000$ Код 9170

Затишна вул., 20

Ексклюзивна пропозиція в місті пентхаус в Центрі Полтави 8-9 поверх Вишуканий інтерєр, італійські меблі в стилі бароко, камін діючий, гобелени....ця пропозиція для поціновувачів розкоші та релаксу... площа - 111,4м.кв тепла підлога 2 санвузла, джакузі дровяний камін індивідуальне опалення Дизайнерський ремонт продаж з меблями з технікою будинок цегляний утеплений поруч з будинком магазини, дитячий садок

Затишна вул., 15

Квартира в жилому стані. Площа кухні становить 6 кв.м. Центральне опалення. Встановлені лічильники на світло. Комісія агенції - 0%%. Основні та додаткові податки й витрати на купівлю несе Покупець. Будинок цегляний.

Продаж 2к Квартира Затишна (Уютна) вулиця
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

У квартирі зроблений частковий ремонт. Встановлений санвузол. Будинок має індивідуальне опалення. У квартирі зроблена тепла підлога. Цегляний будинок новобудови.

Продаж 1к Квартира вул. Затишна
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира перепланована в кухню-студію з 2 окремими кімнатами. Індивідуальне опалення. Цегляний будинок. Квартира розташована в центрі міста.

Продаж 3к Квартира Затишна (Уютна) вулиця

Квартира-студія з великою кухнею-студією, затишною спальнею, залом та просторим балконом. Також є дуже зручна і велика ванна кімната з ванною та душем та окремий туалет. У квартирі є телевізор у кухні-студії та залі, обідній стіл у кухні-студії, домашній кінотеатр у залі. Продаж без комісії від власника. Квартира розташована в центрі Полтави. Поруч знаходиться декілька продуктових магазинів, аптека, дитячий садок, школа, спортивна школа, ТРЦ "Київ", автовокзал та зупинка громадського транспорту. Квартира має гарний вид із 6 поверху. Також є світло навіть при відключеннях.

власник
Продаж 2к Квартира Затишна (Уютна) вулиця

Шукай квартиру по локації