Продам чудову 3-х кімнатну квартиру ,район палацу Будівельників.Бонусом йде погриб. Можливий продаж по єВідновленню. Одна кімната окрема,дві прохідні. Окремий санвузол. Електроопалення, лічильник день-ніч.Газова колонка для підігріву води. Зручне розташування, поруч вся необхідна інфраструктура, через дорогу школа, дві хвилини до трамвая та автобусів. Тихий та спокійний двір,привітні сусіди. Документи готові до швидкої угоди. Для наших клієнтів оцінка нерухомості для нотаріальної угоди БЕЗКОШТОВНО. За додаткової інформацією та записом на перегляд телефонуйте за номером 0997430459. Наше агентство з повагою ставиться до військових та їхніх родин. Для вас діє спеціальна знижка 5% на всі послуги агентства. Мирного неба вам та вашим близьким.

Івана Сірка вул., 51

Велика житлова кімната площею 22 кв.м. Квартира потребує ремонту, але знаходиться у житловому стані. Санвузол суміжний. Автономне електричне опалення. Встановлені лічильники на воду, газ та електрику. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою. Є шафи, диван, бойлер, рушникосушарка, холодильник, телевізор, посуд та інше. Все залишається у квартирі. Квартира продається без боргів. Власник. Квартира розташована у цегляному будинку. Тепла, не кутова квартира.

власник
Квартира, 1к, від власника

Квартира в гарному стані з роздільними кімнатами. Санвузол роздільний. Опалення централізоване. Встановлена газова колонка. Встановлені лічильники на всі носії. Квартира БЕЗ боргів. Під квартирою знаходиться великий власний підвал, на вулиці є власний погріб. Будинок розташований на 2-й лінії від пр. Ювілейний, район з розвиненою інфраструктурою. Поруч зупинка трамваю Будівників, гарна транспортна розвязка як в місто, так і в Дніпро. У кроковій доступності школа, дитячий садок, аптека, магазини.

Продаж 2к Квартира Івана Сірка (Ватутіна) вулиця

Шукай квартиру по локації