Квартира після реконструкції з авторським ремонтом. На першому рівні розташована простора світла кухня-вітальня з балконом, гостьовий санвузол з душовою. На другому рівні знаходяться спальня (на третьому рівні є приватна бібліотека), дитяча/гостьова кімната (на третьому рівні є зона відпочинку), постирочна кімната зі встановленими пральною та сушильною машинами, простора ванна кімната з гідромасажною ванною та душовою кабіною-сауною, а також затишний кабінет.
Квартира повністю мебльована італійськими меблями. Установлена техніка світових виробників Miele та Liebherr.
Квартира продається.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. У будинку є ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована в центрі Києва на території з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться кращі школи, садки, ВУЗи, Ботанічний сад ім. Гришка, метро Дружби народів, метро Печерська, метро Либідська, ТЦ Ocean Plaza, Новус, Сильпо, ринок, ресторани.
Квартира має чудовий вигляд на місто. У квартирі встановлена централізована система кондиціювання повітря з окремим регулюванням температури в кожній кімнаті, а також вбудований центральний пилосос. Квартира готова до заселення і знаходиться в ідеальному стані. Забезпечена цілодобовою военизованою охороною та відеоспостереженням.