4-кімнатна квартира 140 м² у центрі Києва — вигідна ціна для цієї локації 📍 Полтавська вулиця, 10, ЖК Златоустівський — Шевченківський район, центр Київ У продажу простора 4-кімнатна квартира площею 140 м² у сучасному цегляному будинку в самому центрі столиці. Це рідкісна можливість придбати велику сімейну квартиру в новішому будинку центрального району за ціною значно нижчою за середню по локації. Простір, який легко перетворити на квартиру вашої мрії Квартира має правильне, функціональне планування, що дозволяє реалізувати сучасний дизайнерський проєкт та створити комфортний простір для життя. простора вітальня — 22.3 м² кухня — 19.9 м² 4 окремі кімнати: 26.2 / 22.2 / 19.9 / 17.8 м² 2 санвузли комора — 3.7 м² Висота стелі 2.72 м створює відчуття простору та світла. Квартира розташована на 10 поверсі 12-поверхового будинку, що забезпечує гарний рівень приватності та багато природного освітлення. Будинок бізнес-класу закрита територія підземний паркінг консьєрж-сервіс відеоспостереження доглянутий внутрішній двір дитячий майданчик Будинок цегляний та теплий, що забезпечує гарну шумо- та теплоізоляцію. Квартира без меблів, що дає можливість облаштувати її відповідно до власного стилю. ламінат фарбовані стелі шпалери встановлені лічильники на воду та електроенергію підключений інтернет Будинок розташований у престижній частині центрального району Києва, де поєднуються тиша та розвинена інфраструктура. Поруч парки та зелені зони школи та дитячі садки супермаркети та ресторани зручні транспортні розв’язки Для новішого будинку в центральній частині Києва така ціна за м² є дуже конкурентною, особливо з урахуванням площі квартири та характеристик будинку. ✨ Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає простору квартиру в центрі міста, або для інвестора, що розуміє цінність великої площі в центральній локації. Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше зателефонуйте або пишіть нам! Ваші дбайливі "One Realty" #213-290-991

Полтавська вул., 10

Пропонується до продажу сучасна 4-кімнатна квартира у центральній частині столиці. Квартира без меблів, що дає можливість облаштувати простір повністю під власний стиль та потреби. Ідеально підійде як для проживання, так і для реалізації дизайнерського ремонту. Планування Вітальня — 22,3 м² Кухня — 19,9 м² Кімнати — 26,2 м² / 22,2 м² / 19,9 м² / 17,8 м² 2 санвузли Комора — 3,7 м² Переваги будинку Цегляний теплий будинок (новий фонд) Закрита територія Тихий та затишний двір Дитячий майданчик Підземний паркінг Консьєрж Відеоспостереження Характеристики квартири Висота стелі — 2,72 м Підлога — ламінат Стіни — шпалери Стеля — фарбування Зовнішнє оздоблення будинку — декоративна штукатурка Комунікації та зручності Лічильники на воду та електроенергію Інтернет Електрика Система відеонагляду Розвинена інфраструктура: поруч магазини, школи, дитячі садки, кафе та зручні транспортні розвязки. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та запису на перегляд!

Полтавська вул., 10

Без комісії! У продажу 3к+1 квартира з підземним паркінгом в ЖК бізнес-класу «Златоустівський», вул. Полтавська 13. 5/10 пов. цегляного будинку 2013 р. побудови, 162/92.3/23.5 м.кв. В квартирі завершений капітальний ремонт на 90%. Зручне планування для комфортного життя, 4 роздільні кімнати: 3 спальні та простора вітальня. Кухня велика та функціональна. Два санвузли з підігрівом полу, частково обладнані сантехнікою (все нове). 2 балкони засклені. У кожній кімнаті встановлено кондиціонери. Будинок цегляний, перекриття - залізобетон. Індивідуальний проєкт, автономне опалення. Висота стелі — 3 метри. Вхід до під’їзду зі сторони двору. На вході зустрічає консьєрж, є пасажирські та вантажний ліфти. Разом із квартирою можливий продаж підземного паркінгу в цьому комплексі 18.8 м.кв. (ціна оговорюється окремо) В окрузі є все необхідне для комфортного проживання: ліцеї, школи, дитячі садки, аптеки, банки та університети. Поруч: ТЦ «Квадрат», «Смарт Плаза Політех», супермаркети, ринок Лук’янівський, кінотеатр, салони краси, медичні заклади та інше. Ціна: 315000 у.о. Без комісії!

Полтавська вул., (13)
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продам 3-к квартиру в історичному центрі міста. 3 окремі кімнати,гардеробна, суміжний санвузол з вікном, балкон. Газ. Квартира двостороння, в житловому стані. Великий двір з можливістю паркувати автомобіль. Інвестиційно приваблива пропозиція. Ідеально для проживання або оренду. По запиту відеоогляд квартири. Будинок історичної забудови початку 20століття. ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДИНКУ: - цегла - висота стелі:3метри - тип забудови: дореволюційна - поруч метро Лукянівська - район: історичний центр, Солдатська слобідка ПОРУЧ ЗНАХОДЯТЬСЯ: - Ботанічний сад ім. Фоміна - сквери та історичні забудови центру Києва. ПЕРЕВАГИ ЛОКАЦІЇ: - історичний центр Києва - тиха зелена вулиця - 10-15 хв. пішки до метро Лукянівська - поруч парки, школи, ресторани та бізнес-центр ХАРАКТЕРИСТИКИ КВАРТИРИ: - просторе планування, три кімнати окремі - товсті стіни, гарна шумоізоляція - квартира у будинку з атмосферою старого Києва

Полтавська вул., 12

Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, виконаним з використанням якісних матеріалів світових виробників (іспанський кахель, вітражі Тіффані, авторська мозаїка). У квартирі дві окремі кімнати площею 41.5 кв.м. та 18.2 кв.м., кухня-вітальня площею 20 кв.м. та два санвузли. Квартира одностороння. У квартирі залишаються необхідні меблі та техніка. У кожній кімнаті встановлено кондиціонер. Також є тепла підлога. Продаж без комісії для покупців. Квартира у власності більше 3-х років. ЖК "Златоустівський" - житловий комплекс бізнес-класу, побудований по монолітно-каркасній технології. Стіни будинку з цегли, утеплений фасад, встановлені енергозберігаючі вікна. Будинок введений в експлуатацію в 2014 році. Висота стелі - 3 метри. У підїзді два ліфти, відеоспостереження, консьєрж. Є паркінг. Територія з постійно діючою охороною та пропускною системою. Квартира розташована в гарній локації поряд зі станцією метро Лукянівська. До метро можна дійти пішки за 10 хвилин. Добре розвинена інфраструктура: багато дитячих майданчиків, великий вибір кафе та кондитерських, магазини, відділення пошти, дитячі садки, школи. Зупинка транспорту біля будинку.

Без % Полтавська ЖК бізнес класу Златоустівський,  Шевченківський ЖК Златоустовский

Шукай квартиру по локації