Квартира має окремий вхід, високі потолки 5 метрів і сучасний ремонт в стилі лофт-кантрі паб. Планування - студія з роздільним санвузлом. У квартирі є вода, електрика, інтернет та проведений газ. Система опалення індивідуальна газова. По документах це комерційне приміщення. Квартира розташована в австрійському будинку преміум-класу в самому центрі міста. Будинок відноситься до царських будинків. З вікон відкривається вид на затишний великий двір з фонтаном. Квартиру можна використовувати як під комерцію (паб, перукарню, аптеку, студію, салон, офіс), так і для житла.

власник
Продам квартиру Кобилянська

Квартира має просторе планування з високими стелями. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Квартира розташована у старовинному будинку в самому серці міста. Квартира знаходиться в історичному центрі.

Продаж 2к Квартира Кобилянської Ольги вулиця

Квартира має раціональне планування з великими кімнатами, просторою кухнею та зручним коридором. Дві кімнати мають площу 50 кв.м. Високі стелі та великі вікна забезпечують багато природного світла. Квартира ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції (під оренду або комерційне використання). Будинок має міцний історичний фундамент. Підїзд чистий, сусіди добропорядні. Квартира розташована в одному з найпрестижніших районів міста. Всього кілька хвилин до театру, площі та кращих ресторанів.

Продаж 2к Квартира Кобилянська вулиця
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має окремий вхід з двору. Квартиру можна використовувати під комерцію або під житло. Дуже вигідний варіант для здачі в оренду. Зараз там ресторан. Квартира (приміщення) знаходиться в дуже вигідному і гарному місці.

власник
Продаж 2к Квартира Кобилянської Ольги вулиця
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира у домі. У квартирі є все необхідне для життя. В будинку є власне відеоспостереження у підїзді та на території. Квартира розташована в центрі міста, за 5-10 хвилин ходьби від вулиці Кобилянської. Поруч є садочок, школа, магазини та лікарня.

власник
Продаж 2к Квартира Кобилиці Лукяна вулиця ЖК Brauhaus Gasse 2

Квартира з роздільним плануванням. Ремонт під чистову обробку. Квартира обладнана газовими комунікаціями. Квартира без меблів. Квартира розташована в самому центрі міста. Поруч кафе, ресторан Victoria Deluxe, поліклініка та розвинена інфраструктура. Квартира з балконом та лоджією.

3х кiмн в новобудовi центр Шептицкого ЖК Шептицкого

Квартира з роздільним плануванням та санвузлом. Євроремонт. Стеля рівна без складних конструкцій. Опалення забезпечується індивідуальним газовим котлом. Установлені металопластикові вікна. Квартира повністю готова до проживання. Встановлено велику кухню-столову з робочою частиною. Це царський будинок, який є памяткою архітектури з класичним румунським конструктивізмом. Будинок має горище мансардного типу з новим дахом з металочерепиці, великий підвал. Будинок розташований в шаховій доступності від вул. Кобилянська. Нерухомість у цьому районі завжди користується попитом. Квартира в кращих традиціях інтелегентної сімї. Завдяки господині, в квартирі ідеальний лоск та чистота.

3-х кімн. люкс в центрі міста 100,0 м кв. ремонт

Квартира з багаторівневим плануванням, виконана в стилі тихої розкоші з використанням преміальних матеріалів. Ремонт авторський. Опалення індивідуальне газове, з теплою підлогою, батареями та каміном на три поверхи. Електрика нова, з проводкою до кожного електроприладу. Є система вентиляції та кондиціонування. Сантехніка Villeroy&Boch та змішувачі Rea. Міський водопровід та каналізація. Квартира повністю мебльована сучасними меблями. На кухні є вбудована побутова техніка відомих марок: електрична варильна поверхня, духовка, посудомийна машина, дводверний холодильник. У квартирі є телевізор, швидкісний інтернет і Wi-Fi. Продаж. Квартира розташована в унікальному форматі сіті-вілли з окремим входом з боку вулиці. Будинок побудований три роки тому з використанням преміальних матеріалів: мармур, натуральна деревина, метал, крупногабаритний керамограніт, гіпсові елементи, скляні панелі. Вікна в підлогу декоровані шторами з велюру. Стіни пофарбовані шовковистою фарбою. Є справжній камін. Фундамент монолітний. Стіни цегляні та газоблокові, утеплені пінопластом та оздоблені декоративною штукатуркою. Сходи монолітні з мармуровим оздобленням. Дах металочерепиця з максимальною гідроізоляцією. Квартира розташована в історичному центрі Чернівців. У пішій доступності знаходяться площа філармонії, резиденція ЧНУ, паркова зона, центральна пішохідна вулиця О. Кобилянської, зупинки громадського транспорту, дитячий садок, школа, університет, Нова пошта, продуктові та промтоварні магазини, аптеки, ресторани, салони краси, міські поліклініки. Квартира має панорамні вікна, ванну кімнату з камяною ванною та душовою кабіною з тропічним душем. Є два санвузли. На першому поверсі розташована прихожа з вбудованою шафою до самої стелі, санвузол з керамічною чашею умивальника, чорним вбудованим в стіну краном та підвісним унітазом з гігієнічним душем. Кухня-студія площею 27 кв.м. має обідню зону, плазму та домашній кінотеатр. На другому поверсі розташовані господарська спальня з меблями та особистим жіночим простором, кабінет, який легко перетворюється на гостьову спальню, та ванна кімната з камяною ванною, душовою кабіною з тропічним душем, підвісним унітазом та біде. Мансарда площею 32 кв.м. має дитячу спальню та ігрову кімнату з двома ліжками та вбудованими меблями. Стеля мансарди виконана з декоративних деревяних балок та гіпсових елементів. Є кондиціонер.

Сіті-вілла, 110 м2 тихої розкоші в історичному центрі Чернівців

Квартира має прохідні кімнати, ідеально під творчий простір або кабінет. Зроблений частковий ремонт: сучасна кухня та санвузол вже готові. Інші приміщення під власний дизайнерський проєкт. У квартирі індивідуальне газове опалення. Квартира мебльована. Можливий торг. Квартира розташована в царському будинку з височенними стелями. Вікна виходять на вулицю Ольги Кобилянської, що забезпечує максимум світла та краси.

Продається квартира на Кобилянській!

Квартира з роздільним плануванням і роздільним санвузлом. Планування виконано в кращих традиціях аристократичних родин. Є велика кухня-столова з робочою частиною. Стеля висока (без складних конструкцій), відповідно великі вікна. Квартира потребує ремонту. Опалення забезпечується антикварними кахельними пічками кінця 18 століття. Запрошуємо на індивідуальний перегляд. Будинок розташований на вул. Українській у районі Кобилянської. Це високий перший поверх (є ще нульовий житловий поверх) царського будинку, памятка архітектури. Будинок побудований в класичному австрійському конструктивізмі. У цьому районі завжди буде користуватися попитом нерухомість, оскільки тут зібрана вища еліта міста.

3-х кімн. австрійський люкс в шаговій доступності до вул. Кобилянська

Квартира дворівнева після капітального ремонту. У квартирі виконано заміну всіх комунікацій. Квартира має індивідуальне газове опалення. Також є центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. У квартирі є сучасна кухня, обладнана всім необхідним для приготування їжі. Також є телевізор та меблі на кухні. Квартира розташована в центрі Чернівців, у фасадній частині будинку з входом з підїзду. Квартира розташована на пішохідній вулиці, що забезпечує зручний доступ до магазинів, кафе, ресторанів та культурних памяток. Квартира має великий балкон з видом на пішохідну вулицю. Також є два санвузли.

Простора 4-к. дворівнева квартира  в центрі Чернівців!

Квартира має суміжне, прохідне планування. Встановлено авторський проект ремонту. Опалення забезпечується газовим котлом. Є підігрів підлоги. Встановлено інвекторний кондиціонер. Квартира мебльована, включаючи кухню. Квартира ідеально підходить для інвестицій. Квартира розташована в царському будинку з підїздом після ремонту. Є балкон з підїзду та підвал. Квартира розташована в центральній частині міста. Квартира компактна та затишна. Є підвал.

Продаж 1-к в центрі

Шукай квартиру по локації