В продажу 1 кімнатна квартира з ремонтом біля метро Дарниця. Вул Мініна/Лазаревськоно 8. Квартира з ремонтом, укомплектована меблями і технікою. Вікна металопласт. Гарна інфраструктура і транспортна розвязка поряд з будинком. Телефонуйте для перегляду. ID: 94291

Олександра Лазаревського вул. (Мініна), 8

Без комісії для покупця! Є-відновлення - Так! Реальна квартира! Вільна! Документи готові до продажу! Пропонуємо придбати затишну 2 кімнатну квартиру в цегляному будинку в Дніпровському районі. Олександра Лазаревського ( колишня Мініна), Будинок 6. Квартира на 4 поверсі 4 поверхового будинку. Дах не протікає. Одна кімната прохідна, друга ізольована. Санвузол окремий. Душова кабіна. Металопластикові вікна. Балкон засклений. Квартира двостороння. Плита газова. Чиста, охайна. Можна жити, нічого не ремонтуючи. Меблі, техніка залишаються. Тихий двір. Поряд магазини, поліклініка , ТЦ Проспект, метро Чернігівська. 1 власник. В Україні! Без доручень. Чистий продаж. 42000у.о. Без комісії. Квартира вільна. Передача ключів при підписанні договору купівлі-продажу. З колегами співпрацювати готова! Доки бачите на сайті оголошення, квартира актуальна.

Олександра Лазаревського вул. (Мініна), 6

Квартира має дуже гарне планування, розташована на ідеальному 3 поверсі, світла та тепла. Ремонт у житловому стані, але є можливість оновити під себе. Балкон незасклений. Система опалення централізована. Комунальні платежі невисокі: влітку 700-900 грн, взимку до 2000 грн з опаленням. Встановлені склопакети. Квартира обладнана необхідними меблями: розкладний 1,5-спальний диван, письмовий стіл, журнальний та кухонний столи, компютерний стілець, шафа-купе. Продаж від власника. Можливий варіант готового орендного бізнесу. Перегляди можливі з 28 березня за домовленістю. Тип будинку: Хрущовка. Встановлено домофон. Квартира розташована в тихому спальному районі з гарною інфраструктурою та транспортною розвязкою. Поруч є дитячі та спортивні майданчики, лікарні, магазини (Сільпо, АТБ, Ашан, Новус), ТРЦ «Проспект», ТЦ Дарниця (з кафе та магазинами), кафе. Транспорт ходить допізна до будь-якої гілки метро. Квартира затишна, не кутова. Є незасклений балкон для відпочинку.

власник
Власник! Продам 1-к.кв.пішки червона гілка метро

Шукай квартиру по локації