Пропонується до продажу компактна та зручна 1-кімнатна квартира на комфортному 2 поверсі 5-поверхового цегляного будинку в м. Калуш, вул. Литвина 9 Характеристики: Площа — 30,8 м² Поверх — 2 з 5 Будинок — цегляний Балкон — засклений Встановлено бойлер Домофон Стан: Без меблів — можливість облаштувати квартиру під себе або під оренду Чистий житловий стан / під ремонт (можна адаптувати під свій бюджет) Переваги: Зручний середній поверх Хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію (оренда) Мінімальні витрати на старт — не переплачуєте за чужий ремонт чи меблі Телефонуйте або пишіть — домовимось про огляд Підберу також інші варіанти під ваш бюджет

Литвина вул., 9

Квартира потребує ремонту. Опалення централізоване. Цегляний будинок. Поруч знаходиться ліцей №6, дитячі садочки, ринок, магазини, басейн.

Продаж 1 кімн.квартири

Квартира має роздільне планування та знаходиться на 3 поверсі 5-поверхового панельного будинку. Стан житловий, теплий та сухий, але без євроремонту. Опалення центральне, батареї взимку добре гріють у всіх кімнатах. Є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та газ. Також є вивіз відходів. У квартирі залишаються меблі: двоспальний диван, старенький диван, нова шафа-купе, прихожа в коридорі, тумбочки та стільниця на кухні, нова шафа-стелаж на балконі. З техніки є новий холодильник Indesit, пральна машина Samsung, газова духовка старішого зразку та мікрохвильова піч. Продаж можливий за готівку. Продаж по сертифікату чи державній допомозі взагалі не розглядається. Реальному покупцю можливий торг. Квартира була куплена більше трьох років тому, тому податок буде невеликий. Будинок панельний, типу Хрущовка. Квартира розташована в спокійному районі, за 4 хвилини ходьби до АТБ. Квартира не кутова та не прохідна. Є балкон та лоджія. Також є телевізор та Wi-Fi.

власник
Продам 2-кімнатну квартиру  з усім (48 м.кв.)
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається 1-кімнатна квартира, повністю підготовлена до втілення ваших ідей. Вже розпочато демонтажні роботи, що заощадить ваш час та кошти на підготовчому етапі ремонту! Планування роздільне. Санвузол суміжний. Квартиру відключено від центрального опалення. Встановлені лічильники. Меблювання: Ні Теплий цегляний будинок.

власник
Продаж 1-кімнатної квартири в м. Калуш – під ремонт!

Шукай квартиру по локації