Продам 2 комнатную квартиру в городе Харьков, ул.Кибальчича, 27 Рассмотрим вариант продажи под Сертификат ! Удобное расположение, рядом вся инфраструктура. Квартира находится на 7м этаже 9-ти этажного дома. Общая площадь - 45 м.кв., кухня - 6 м.кв Квартира с косметическим ремонтом, продажа с техникой и мебелью по договоренности сторон. Компания "Квартира Нова" (Kvartira Nova) имеет возможность консультировать на украинском, английском и рус языках. Не дозвонились или нет сети ? По номеру есть все мессенджеры (Telegram, Viber, WhatsApp). Это удобный способ получить ответы на вопросы в реальном времени. Стоимость квартиры 20 тыс. долл. + агентские услуги

Іллі Коваля вул. (Кибальчича), 27

Продам квартиру для большой семьи по минимальной цене.

Кибальчича вул., 20

Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Висота стель становить 3 метри. Квартира знаходиться у будівельному стані. У квартирі централізоване опалення, є газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація. Квартира не мебльована. Документи готові. Квартира розташована у житловому фонді 2001-2010-х років. Комплекс має закриту територію з цілодобовою охороною, зоною відпочинку та дитячим майданчиком. Входить паркувальне місце та підсобне приміщення у цокольному поверсі. Є відеоспостереження. Комплекс має асфальтовану дорогу. Квартира має балкон та лоджію. Площа кухні становить 11 кв.м., а лоджії - 6 кв.м.

Продажа 2х комнатной квартиры ,улица Кибальчича.
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з роздільним плануванням. Євроремонт включає нові металопластикові вікна, залиті нові шумоізольовані підлоги, повністю замінену електропроводку, стояки водопостачання та каналізації, нові радіатори опалення. На кухні та у ванній кімнаті встановлено електричну теплу підлогу. Планування включає вітальню з кухнею, балкон, дві окремі спальні, ванну кімнату та коридор. Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію. Установлено водонагрівач. У квартирі залишається більша частина меблів, холодильник та пральна машина. Квартира продається з гаражем біля будинку. Будинок чеського типу. Квартира утеплена по фасаду. Над квартирою розташований повноцінний технічний поверх. Є ліфт. Поруч є продуктові магазини, зупинка громадського транспорту та парк. Квартира розташована на 9 поверсі з вікнами, що виходять у двір, не на проїжджу частину. Установлено два кондиціонери та сигналізацію.

Продам 3к квартиру + гараж на Баварии ( 85186 )
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира у хорошому житловому стані. Один балкон засклений металопластиковими вікнами. У квартирі залишаються меблі: диван, двоспальне ліжко з новим матрацом, вбудована кухня. Також є техніка: телевізори, 2 кондиціонери, холодильник, посудомийна машина, пральна машина та бойлер. Квартира вільна та готова до продажу. Цегляний будинок.

Продаж 3к Квартира Кибальчича вулиця

Шукай квартиру по локації