ВЛАСНИК. Наявний торг. Світло не вимикають ніколи. Для звʼязку Viber/telegram. Ріелторам без моєї згоди не рекламувати. Світла і простора квартира в самому серці Києва на вул . Еспланадна 2. Навпроти ТРЦ Гулівер. Будинок царський після капітального ремонту. Цегляні стіни і залізобетонні перекриття. Встановлений новий ліфт. Третій поверх з пʼяти. Кодовий замок. Всі вікна виходять у двір , що робить квартиру більш комфортною та тихою. Загальна площа становить 92 м кв . Висота стелі 3.31 м. В квартирі зроблений капітальний ремонт з переплануванням і прибудованою лоджією. Все узаконено. Якісний, дорогий паркет, дубові міжкімнатні двері , трикамерні склопакети , вбудовані шафи в кожній кімнаті з натурального дерева.

власник
None 195000.0 USD

Квартира з грамотним плануванням та якісним ремонтом, виконаним за авторським проектом. Планування роздільне, санвузол суміжний. Квартира має сучасну кухню-вітальню та дві окремі спальні, вікна яких виходять у тихий двір. У квартирі багато простору та світла. Система опалення централізована. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Кожна кімната обладнана кондиціонером. Будинок збудований до 1917 року. У дворі передбачена безкоштовна парковка. Квартира розташована в центрі Києва на вулиці Еспланадній, що забезпечує доступ до найкращої інфраструктури столиці. У пішій доступності знаходяться станції метро "Палац Спорту" та "НСК Олімпійський", найбільші торгові центри, ресторани, кафе, парки, школи, дитячі садки та медичні заклади.

Продаж 3к. з ремонтом, Еспланадна, 30 М.Палац Спорту

Квартира потребує ремонту. Планування роздільне. Санвузол окремий. Є простора кухня та балкон з видом у двір. Висота стелі - 3.8 м. Квартира підключена до централізованого опалення та газопостачання. У будинку завжди є світло. Квартира розташована в "царському будинку" до 1917 року побудови. У будинку є ліфт. Квартира знаходиться в центрі Києва. Поблизу розташовані ТЦ Мандарин Плаза та ТЦ Гулівер, метро Палац Спорту. Бессарабський ринок та Хрещатик знаходяться за 7 хвилин пішки. Навколо багато затишних ресторанів, школа та дитячий садок.

Продам в центрі Києва 3 к. квартиру на вулиці Еспланадна , 2

Шукай квартиру по локації