Квартира не кутова. Виконано косметичний ремонт, замінено електрику та сантехніку. Санвузол сумісний, облицьований новою кахлем. Сучасна кухня не потребує вкладень. У квартирі залишаються усі меблі та техніка, тобто вона повністю готова до комфортного проживання. Квартира розташована в топовій локації з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться школи, садочки, магазини, аптеки, кафе та ринок. Встановлені металопластикові вікна та балкон з деревяним оздобленням.

Продаж 2к Квартира Олеся Гончара (60 Років Жовтня) вулиця

Квартира з гарним плануванням. Одна кімната прохідна. Є балкон довгий та широкий, який виходить на дві кімнати. Санвузол окремий. Підігрів води забезпечується газовою колонкою. На підлозі лінолеум та ковролін. Перегляди по домовленості. Двір не прохідний. Є відеонагляд на території підїзда. Вікна металопластикові. У дворі розташований садок. Поряд знаходяться магазини, супермаркети, залізничний вокзал та школа. Квартира тепла та сонячна.

Продаж 3к Квартира Олеся Гончара вулиця

Квартира має відкрите планування. Виконано стильний ремонт з заміною електропроводки, водопровідних та каналізаційних труб. Установлено 2-камерні металопластикові вікна, нову сантехніку. Висота стелі 2,60 м. Є гардеробна та зручний санвузол. В квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка, включаючи вбудований кухонний гарнітур та бойлер. Вартість - 46000 у.о. Можливий торг. Квартира розташована в цегляному будинку. Зручне розташування: поруч ринок, АТБ, торгова база «Снайпер», школа, дитячий садок, 10 хв пішки до набережної річки Рось, 3 хв. до залізничного вокзалу, звідки прямує електричка до Києва. Також поряд зупинки громадського транспорту та маршрутки до Києва.

Стильна 2-кімнатна квартира-студія вул. Гончара

Шукай квартиру по локації