Центр міста (біля драмтеатру) Детальніше про квартиру: Хороший стан Дах повністю відремонтований. Залишається все як на фото. Замінені батареї. Металопластикові вікна Замінена газова колонка на гарячу воду .

Гетьмана Полуботка вул., 8

Продам 1-кімнатну квартиру в Центрі Чотириповерховий цегляний будинок, квартира на 2-му поверсі Помешкання у хорошому стані Планування:студія Суміжний санвузол Є засклений балкон Мебльована та з побутовою технікою Встановлено колонку на підігрів води Централізоване опалення Для огляду телефонуйте

Гетьмана Полуботка вул., 4

Квартира повністю під ремонт. Планування зручне, немає несучих стін, що дає можливість перепланувати її на свій смак. Вікна виходять у двір. Продаж від власника без посередників. Можливий торг. Цегляний будинок. Квартира розташована в самому центрі міста, поруч з драмтеатром. У пішій доступності всі необхідні комунікації. Тихий та затишний двір.

власник
Продаж 2к Квартира Полуботка Гетьмана вулиця

Обрати розташування квартири

Шукай квартиру по локації