Продається 2к простора квартира,біля стадіону Локомотив. Будинок 2009 року,цегляний,закритий двір з парковкою. Квартира велика і простора, дві окремі кімнати , коридор з вікном,суміжний санвузол. Поверх 1(над гаражами), на рівні 2. Хороший стан,індивідуальне газове опалення. Покупець комісію не сплачує.

Волочиська вул., 19/1

Квартира не кутова, зроблений хороший косметичний ремонт. Квартира має індивідуальне опалення та нову газову колонку. Квартира розташована в спальному районі міста. Квартира дуже тепла.

Продаж 2к Квартира Волочиська вулиця

Квартира з роздільними кімнатами, двостороння, не кутова. Санвузол суміжний. Квартира в житловому стані. Встановлено індивідуальне газове опалення з двохконтурним котлом. Вікна та балкон металопластикові. Меблі по домовленності. Переоформлення вже 2%%. Торг можливий. Квартира розташована в цегляному будинку. Підїзд чистий, зроблено ремонт. Затишний двір. Поблизу розташовані зупинка, магазини та школа. Квартира виходить на сонячну сторону. До квартири належить гараж у дворі, 2 комори, підвал і погріб під гаражем.

Двокімнатна квартира на Дальніх Гречанах, ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ

Шукай квартиру по локації