• Без комиссии для покупателя. Продажа 1 комнатной квартиры с ремонтом в новом доме. Правый берег. Соломенский район. Чоколовка. Улица Волынская 9а. Клубный дом. Элитная. Панорамные окна в пол. • Расположена на 12-м этаже 16-этажного дома. Общая площадь – 48 м². Светлая квартира с положительной энергетикой, в которой никто не жил. • Автором проекта стал французский дизайнер. Созданный интерьер стал смешением двух стилей, ампир и прованс, с учетом современных тенденций. Дизайн оценят настоящие ценители роскоши и элегантности. • Все материалы высочайшего класса. Элементы отделки и декора были привезены из Франции. Очень удачная планировка: Большая комната с эркерными окнами. Кухня-столовая где можно уютно посидеть и принять гостей за круглым столом. В ванной комнате можно расположить маленькую прачечную. Из окон можно наблюдать восход и закат. • Новый дом бизнес-класса построен по спецпроекту. Расположен на небольшом удалении от тихой улочки. Очень теплый зимой. Продуманно сделана входная группа. Два лифта. Консьерж. Парковка во дворе на 80 машин. Место есть в любое время суток. Вокруг зелено и тихо. • Инфраструктура весьма достойная. Рядом площадь Космонавтов и Севастопольская площадь. В двух шагах от дома большой супермаркет Фора. В округе множество супермаркетов и специализированных магазинов. Неподалеку большой продуктовый рынок. Есть рестораны и кафе. В двух минутах ходьбы обновленный парк с фонтаном и детскими площадками. Есть где погонять в футбол и погулять с собачкой. • Хорошая транспортная развязка во все направления города. Ближайшие станции метро Шулявская и Вокзальная. Скоростной трамвай. Есть видеообзор. Цена 105000 у.е. Звоните, и мы пригласим Вас на просмотр. Без комісії для покупця Продаж 1 кімнатної квартири з ремонтом у новому будинку. Правий берег. Соломянський район. Чортків. Волинська 9а. Клубний будинок. Елітна. Панорамні вікна на підлогу.

Волинська вул., 9-А

Продається двокімнатна квартира Солом´янський р-н вулиця Волинська 10 квартира розташована на 16 поверсі 16 поверхового цегляного будинку є технічний поверх, будинку 20 років, загальний метраж 70,4 метрів, житловий метраж 30,2 (16,1 метрів та 14,1 метрів кімнати), кухня 12 метрів, дві лоджії, великій хол 15.7 метрів, санвузол окремий, квартира в гарному житловому стані, вбудована кухня, всі необхідні меблі, вбудована техніка, електро камін, лічильники на воду, закритий двір, охорона двору, в будинку є підземний паркінг, гостьовий паркінг. Ціна продажу 100000 у.е. БЕЗ КОМІСІЇ.

Волинська вул., 10

Квартира з ремонтом. Санвузол суміжний, облицьований сучасною плиткою. Балкон засклений. Квартира продається з меблями та технікою. Встановлено кондиціонер і бойлер. Є меблі на кухні. Комісія АН – 5%%. Будинок цегляний, теплий, житловий фонд 80-90-х років. Є ліфт. Ідеальне місце розташування, зручна транспортна розвязка. Квартира готова до перегляду у зручний час.

Продам 1к квартиру вул. Волинська, 25 в Солом’янському р-ні.
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира в сталінці з роздільним плануванням. Кімнати окремі площею 17 і 13 метрів. У кімнатах паркетна підлога. Вікна склопакети. З вулиці встановлені ролети. У квартирі замінені проводка, сантехніка та батареї. Опалення централізоване. Є газ, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. На кухні є меблі з натурального дерева. Чиста продажа. Ніхто не прописаний. Можливий торг. Будинок цегляний. Поблизу знаходиться дитячий садок.

Продаж 2 кімнатну квартири сталінка по. вул. Волинській 17/28
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має дуже зручне роздільне планування. Зроблено якісний стильний дизайнерський ремонт з використанням високоякісних матеріалів відомих виробників: паркетна дошка з Німеччини, іспанська сантехніка та кахель. Проведені інтернет, супутникове ТБ та сигналізація. Квартира частково мебльована. Встановлені вбудована кухня та побутова техніка класу люкс. Є телевізор. Квартира розташована в якісному елітному цегляному будинку 2009 року побудови. Підїзди охайні, працює консьєрж. Будинок оснащений відеоспостереженням. Він розташований у тихій зеленій зоні міста. Квартира знаходиться в затишному районі поруч із Севастопольською площею, площею Космонавтів та Соломянським ринком.

Продаж 3- х кімн Волинська 9А, Севастопольська площа, Соломянка

Квартира після будівельників. Планування роздільне. Є балкон та лоджія. Централізоване опалення, центральний водопровід. Квартира розташована в новому монолітно каркасному будинку з цегляним заповненням. Є консьєрж, охорона території та гостьовий паркінг.

Двокімнатна квартира після будівельників на вул. Волинській, 9а

Квартира має зручне планування з роздільними кімнатами. До кухні приєднана велика вітальня. З кухні і з кожної спальні є вихід на лоджії. Санвузолів два і більше. Виконано євроремонт. Квартира мебльована. Залишається все, що на фото, а також обладнання і прилади. У тому числі обємний бойлер, на кухні проточний нагрівач для води, холодильник, пральна машина, електроплита, тощо. Квартира розташована в елітному будинку 2007-2010 року побудови. Будинок має великий закритий двір з охороною, наземну і підземну парковки. Працює ОСББ, що якісно обслуговує мешканців. Квартира розташована в тихому мікрорайоні. Квартира розташована на три сторони: схід, північ і захід. Завжди тепло і світло, немає надто гаряче. З вікон відкриваються прекрасні краєвиди.

Пропоную купити трикімнатну квартиру на вул. Волинській, 10

Квартира має зручне планування з трьома окремими кімнатами, світлою кухнею та охайним санвузлом. У 2021 році зроблено свіжий якісний ремонт. Документи готові до угоди. Квартира готова до продажу. Квартира розташована в спокійному районі з тихим зеленим двором. Поруч є парк для прогулянок. У пішій доступності знаходяться школи, садки, супермаркети, аптеки та зупинки транспорту. Квартира розташована за 5 хв від Севастопольської площі, 15 хв від метро Шулявська та 20 хв від центру Києва. Є швидкий виїзд на основні магістралі. Квартира ідеально підходить для проживання або як інвестиція під оренду чи комерцію. Перший поверх зручний для сімї з дітьми, літніх людей або під бізнес. Є роздільний санвузол.

Продаж 3-кімнатної квартири з ремонтом, вул. Волинська, 4  1-й поверх!

Шукай квартиру по локації