Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

Код обєкта:352324-26 Без комісії!!! Представляємо вашій увазі ексклюзивний обєкт нерухомості - комфортабельна двухрівнева квартира майже в Києві, селище Гатне, на вулиці Абрикосовій. До метро Теремки 20 хвилин пішки. Цей будинок побудований за новітніми технологіями з використанням термоблоку та має суцільну монолітну конструкцію, що гарантує його надійність і витривалість. Можна сміливо стверджувати, що цей будинок - справжній термос, який зберігає тепло взимку і прохолоду влітку, забезпечуючи вам комфорт у будь-яку пору року. Крім того, ця квартира має всі необхідність для життя усі зручності - вода з артезіанської свердловини, приватна територія із земельною ділянкою, зручний терасний балкон 20м2, а також вікна виходять у двір, що забезпечує тишу та спокій. Ця квартира здається в експлуатацію і готова до заселення, дозволяючи вам швидко здійснити мрію про власне житло. А також можливість розрахунку в розстрочку робить цю пропозицію ще більш вигідною для вас. Не втрачайте можливості стати власником цієї унікальної квартири, яка стане вашим власним оазисом комфорту та затишку. Звертайтеся за додатковою інформацією та записуйтесь на перегляд вже сьогодні!

Абрикосова вул., 235б

Код обєкта:365018-26 Без комісії!!! Представляємо вашій увазі ексклюзивний обєкт нерухомості - комфортна квартира з двориком майже в Києві, селище Гатне, на вулиці Абрикосовій. До метро Теремки 20 хвилин пішки. Квартира вже з частковим ремонтом: - Зроблено дизайн проект квартири - Розведено сантехніку та електрику, - збудовано перегородки - встановлено нові броньовані двері - заклали один вхід, для зручності. Цей будинок побудований за новітніми технологіями з використанням термоблоку та має суцільну монолітну конструкцію, що гарантує його надійність і витривалість. Можна сміливо стверджувати, що цей будинок - справжній термос, який зберігає тепло взимку і прохолоду влітку, забезпечуючи вам комфорт у будь-яку пору року. Крім того, ця квартира має всі необхідні для життя зручності - вода з артезіанської свердловини, зручний дворик 30м2, а також вікна виходять у двір, що забезпечує тишу та спокій. Окремий вхід в квартиру збільшує корисну площу приміщення та забезпечує ще більшу прриватність житла Ця квартира знаходиться в будинку, що здається в експлуатацію і готова до заселення, дозволяючи вам швидко здійснити мрію про власне житло. Не втрачайте можливості стати власником цієї унікальної квартири, яка стане вашим власним оазисом комфорту та затишку. Звертайтеся за додатковою інформацією та записуйтесь на перегляд вже сьогодні!

Абрикосова вул., 235

Квартира має 2 окремі спальні та велику кухню-вітальню. В квартирі дубовий паркет, двері з натурального дерева, сантехніка hans grohe/lufen. Будинок енергоефективний, побудований з керамоблоку. Є газ. Опалення газове, встановлений 2-контурний котел. Ванна, передпокій та кухня обладнані електричною теплою підлогою. У квартирі встановлена побутова техніка Miele/Siemens. Квартира здається в оренду власником. В квартирі проживали всього 1 рік. До цього з моменту здачі ніхто не жив. Будинок розташований у закритій зеленій зоні з альтанкою, зоною барбекю та дитячим майданчиком. У квартирі є інтернет, який працює 4 години під час відключень світла. Газ та вода також доступні під час відключень. Котел можна запустити від Ecoflow.

власник
Продаж 3к Квартира вул. Абрикосова ЖК Family

Шукай квартиру по локації