Квартира з роздільним плануванням кімнат. Можливе вільне планування. Жилова кімната площею 19,7 кв.м., кухня 13,9 кв.м., санвузол 4,2 кв.м., коридор 4,0 кв.м. У санвузлі немає стяжки підлоги, по бажанню можна зробити теплу підлогу. Є стяжка підлоги в інших кімнатах, зроблена якісно машинною цементно-піщаною штукатуркою. Стіни 90 градусів, підлога по рівню. Висота стелі 2,7 м.
Квартира підключена до газу, води, електрики та каналізації. Встановлені лічильники на всі комунікації. Є автономне опалення з газовим двоконтурним котлом потужністю 24 кВт.
Квартира продається власником Людмилою.
Будинок зданий в експлуатацію в 2020 році. Побудований до війни з якісних матеріалів. Стіни з червоної цегли, фасад утеплений 10 см пінопластом. Встановлені металопластикові вікна зі склопакетами з трьох скла, закачаний газ аргон для енергозбереження. Вхідні двері металеві. У будинку є ліфт з камерою нагляду та калясочна. Є бомбосховище в підвалі. Територія комплексу закрита з відео наглядом та охороною.
ЖК Нова Конча Заспа розташований у престижному пригороді за 7 км від м. Києва (Новообухівське шосе). Поруч з комплексом є авто парковка, Мегамаркет, Аутлет-городок, Мануфактура, відкриті кінотеатри, фітнес-центр, боулінг, аптека, банк, кафе, ресторани, салон краси, басейн, готель, сучасна медична клініка (поліклініка, стаціонар, діагностика), школа, садочок, блакитне озеро, річка та ліс. До м. Видубичі можна доїхати за 15 хвилин.
Квартира сонячна, світла та тепла. З вікон відкривається дивовижний вид на ліс, озеро та елітні будинки. Є панорамні вікна.