Квартира у житловому стані. У квартирі роздільний санвузол, централізоване опалення, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація. Квартира мебльована, на кухні є меблі. Будинок житлового фонду 80-90-х років. У будинку є пасажирський та вантажний ліфти. У квартирі встановлені металопластикові вікна, балкони засклені. Є швидкісний інтернет.

власник
Квартира 4-х комнатная

Квартира має просторе планування з продуманою перепланировкою. Виконано якісний ремонт. Квартира продається з меблями та вбудованою технікою: вбудований холодильник, вбудована посудомийна машина, пральна машина, варильна панель, духовка, кондиціонер. Квартира вільна, діти не прописані. Можливий обмін. Квартира знаходиться в будинку з грузовим ліфтом. Є великий і зручний тамбур. Квартира має зручне розташування: швидке і комфортне сполучення з центром міста, минаючи пробки на Салтівці. Поблизу є школа, ринок і магазини. Квартира має 2 балкони, ідеальні для відпочинку. З вікон відкривається гарний вид. Кімнати просторі і світлі.

власник
Продаж 4к Квартира Шишківська вулиця

Квартира має роздільний санвузол, балкон та вмонтовану комору в передпокої. Вікна виходять на дві сторони. У квартирі встановлений новий водонагрівач. Є централізоване опалення, гаряча та холодна вода. Плита газова. У квартирі є великий розкладний диван, який може слугувати двоспальним ліжком і має місця для зберігання. В першій кімнаті вмонтована нова шафа-купе довжиною 4,4 метри і глибиною 60 см. В другій кімнаті є шафа довжиною 2,7 метри і глибиною 58 см. На балконі є місця для зберігання. Квартира внесена в реєстр. Документи всі оновлені для продажу. Можливий продаж за програмою "єВідновлення". Це єдиний будинок, де зовсім не виключають світло, оскільки він знаходиться на одній лінії з лікарнею. Квартира розташована в затишному районі. Поблизу знаходяться лікарня, аптеки, супермаркети, продуктові та побутові магазини, магазини краси та догляду, дитячі майданчики, зупинки міського транспорту. До Центру можна дістатися за 10 хвилин їзди. Завжди є місця для паркування.

власник
Продаж 2к Квартира Лісопарківський 2-й провулок

Шукай квартиру по локації