Квартира з новим якісним ремонтом. Встановлено індивідуальне електроопалення. Пол з електропідігрівом. Квартира підключена до центрального водопроводу та каналізації. Ванна кімната повністю укомплектована. Без торга. Квартира розташована в районі ПМК-18. У ванній кімнаті є душова кабіна та ванна.

власник
Продам квартиру в Татарбунарах

Квартира маленька, тепла та затишна. Потрібний ремонт. Квартира має центральний водопровід, електрику. Система опалення інша. Квартира не мебльована. Квартира розташована в загальному дворі. Є підвал під квартирою та у дворі. Квартира розташована в центрі міста. Поблизу є магазини, дитячий садок, школа, аптеки та базар.

власник
Продаётся квартира в центре Татарбунар

Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Встановлені пластикові вікна. Виконаний косметичний ремонт. Опалення в квартирі комбіноване: електричне та тверде паливо. Квартира продається. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років.

власник
Продам квартиру в центре города
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира під чистову обробку. Більшість брудної роботи вже зроблено. Стіни вирівняні стартовою штукатуркою. Ванна кімната розширена, туалет окремий. Замінено силовий кабель та лічильник. Установлені нові пластикові вікна та двері. По всьому будинку замінено стояк на новий пластик разом з подачею води. Квартира продається. Встановлені броньовані двері.

власник
Квартира 2-х кімнатна 50м² під ремонт

Шукай квартиру по локації