Будинок-дача після будівельників. Є світло, груба для опалення. Санвузол у дворі. Опалення твердопаливне. На ділянці є криниця. Поруч живуть сусіди на постійній основі. Автобус їздить кожних 30 хвилин.

Дача    Барашівка

Будинок цегляний на високому фундаменті з арматурним поясом на рівні 1-го і 2-го поверхів. На першому поверсі розташовані кухня і кімната, утеплені з МПВ. На другому поверсі є кімната з незакінченим ремонтом. Пічне опалення. Світло підведене, встановлений новий лічильник. Глибока криниця. Газ проходить по вулиці. Розумний торг. Є незакінчена альтанка із зацементованою підлогою. Є фундамент під господарські будівлі. Сусіди проживають постійно. Недалеко розташовані продуктовий магазин, зупинка маршрутки і ліс.

Продам дачу в Барашівці (3 км від Житомира).

Будинок капітальний, перший поверх стіни з каменю (гараж, та хоз.приміщення) + є погріб, монолітне перекриття між першим і другим поверхом. Другий поверх стіни червона цегла (40см) кімната - студія - кухня (5х6м) 30м2. Загальна площа 60м2. Третій поверх з можливістю облаштування мансарди. Ремонт - євроремонт. Опалення камін на дровах + електричне. Повністю нова ел.проводка, автомати. Власна криниця на межі ділянки. Територія масиву має свою трансформаторну підстанцію. Меблювання: Так. Можливість всесезонного проживання. Можливість купівлі за програмою "єОселя" або "єВідновлення" не вказана. Будинок знаходиться на території дачного масиву, територія масиву має огорожу і ворота що зачиняються. Місце екологічно чисте, з трьох сторін масиву є ліс. 300-400 метрів знаходиться магазин і зупинка автобусу, неподалік є річка. Дах шифер та нова стропільна система, закладні під вікна, фронтони - металопрофіль. Вікна металопластикові, двері металеві. Підлога - плитка, стеля - натуральна вагонка (дерево). На ділянці капітальний туалет з унітазом та вигрібною ямою.

власник
Продам будинок для проживання чи як дача
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається двоповерхова дача площею 65м2. На першому поверсі розташовані одна кімната, кухня та велика тераса. На другому поверсі знаходиться велика кімната, балкон та кладовка. Санвузол знаходиться у дворі. Ремонт житловий стан. Будинок має власну криницю, пічне опалення (твердопаливне), електрику. Також є супутникове телебачення та провідний інтернет. В будинку є меблі. Мультимедіа включає супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. Продається дача. 24 сотки землі, з них 12 сотих приватизовано. Будинок також приватизований. Є два заїзди. На території є альтанка, мангал, підсобні приміщення, автонавіс, балкон, огорожа, сад, город, грати на вікнах, тераса. Ділянка розташована в мальовничому місці. Біля будинку є багато декоративних рослин, кущів, квітів, дерев. Для городини відведено близько 2,5 соток землі. На першому поверсі будинку встановлені грати на вікнах. Є балкон та кладовка на другому поверсі.

власник
Продається дача Бобровський масив 1

Дача в житловому стані. Є балкон. Опалення твердопаливне. Додатково є електрика. Дача мебльована. Документи в порядку. Можливий торг. Ділянка під забудову знаходиться поруч з дачею. Навколо дачі є санвузол у дворі.

власник
Продам дачу,та земельну ділянку.

Будинок двоповерховий, загальною площею 60,5 кв.м. Житловий стан. Санвузол роздільний. Опалення в будинку пічне (твердопаливне). На території будинку знаходиться колодязь, вигрібна яма. Комунікації: Електрика, Каналізація септик. Меблювання: Так. Можливий варіант здачі в оренду. На будинок та на земельну ділянку є всі необхідні документи для продажу. Будинок розташований у дачному кооперативі. На території будинку знаходиться гараж, підсобні приміщення. Комфорт: Грати на вікнах, Цоколь, підвал, Гараж, Балкон. Неподалік є річка, ліс та автобусна зупинка. Відстань до міста 10 км.

Дача за містом с Чижівка

Продам дачу в с. Гульськ. Інформація про планування та стан ремонту відсутня. Інформація про меблі та техніку відсутня. Всі питання щодо умов купівлі вирішуються по телефону.

власник
Продаж 2к Дім Гульський масив