Купуйте Вид на Київське море — будинок у подарунок! Київська обл., Вишгородський р-н, с. Глібівка, Золотий Берег, 5 Мрієте прокидатися з видом на воду? У Садовому товаристві "Золотому берег" на вас чекає унікальний будинок біля самого Київського моря — всього 40 хв від столиці! Чому це ваш ідеальний варіант: 1 хв до моря, 5 хв до лісу Закрита територія, охорона, солідні сусіди 4 рівні (цоколь, 2 повноцінні поверхи + мансарда) Балкони та тераса з краєвидом (їх можна засклити) Опалення електро або твердопаливне, вода зі свердловини Є гараж та місце під сауну Ідеально для великої родини або під оренду Ремонт уже частково зроблений, готовність — 80%. Приватний пляж — у подарунок до дому Київська обл., Вишгородський р-н, с. Глібівка (Димерська ОТГ) Садове товариство "Золотий берег" Без комісії, ціна — $140 000 Напишіть нам, щоб дізнатися більше або домовитися про перегляд!

Золотий берег, 5

Продаж Капітальний двоповерховий будинок біля Київського моря, с. Глібівка Просторий та енергоефективний будинок площею 179 м² розташований на ділянці 11 соток у тихому місці на краю села. Поруч — Київське море, чисте повітря та мальовнича природа. Основні характеристики: * Фундамент: стрічковий; * Стіни: цегла (1,5 цегли) + утеплення базальтовою ватою 100 мм; * Індивідуальний проект будинку та дизайну; * Огороджена територія; Планування: *1 поверх: * кухня-вітальня з каміном Laudel та виходом на терасу; * гостьова кімната; * санвузол з душовою; * топкова; *2 поверх: * простора спальня з гардеробною; * 2 дитячі кімнати; * санвузол з ванною; * 2 засклені балкони; - горище; Комунікації та обладнання: * Опалення: газовий котел Vaillant (одноконтурний) + можливість підключення електричного чи дров’яного котлів; * Водопостачання: свердловина 49 м + соляний фільтр *Ecosoft; * Каналізація: переливний септик; * Електрика: три фази, 12 кВт; * Підігрів підлоги (кухня-вітальня, санвузли); * Бойлер непрямого нагріву Sunsystem 200 л; * 2 стабілізатори напруги Stihl; * Сигналізація * Безперебійний інтернет з батареями + бензиновий генератор *Honda* (повна автономність під час блек-аутів); Техніка: газова плита, електрична духовка, посудомийна машина, холодильник, пральна машина. Додатково: *Господарський блок з підвалом (5,4 х 3,65 м):; * підвал з/б, повністю гідроізольований; * господарська частина з піноблоку, повноцінні бетонні сходи; Ділянка: * ландшафт, квіткові клумби; * високі грядки; * плодові дерева; Ідеальний варіант для життя за містом: спокій, безпека, свіже повітря та повна автономність! Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд цього затишного будинку у мальовничому місці! код #267

генератор
Глібівка

Пропонуємо до продажу готовий бізнес ECO Club Glibivka, це Нова Локація 2025! Як для сімейного відпочинку, так і для корпоративу, весілля або дня народження. Можлива місткість до 70 осіб. Велика територія, що охороняється, на якій розташований скляний літній бар з кухнею і мангальною зоною, сучасні туалети, теплий душ, 2 віп намети з можливістю ночівлі для 10 осіб. Пляж, пінг-понг, покерний набір, волейбол і футбол. Скляний посуд, крісла груші, дивани та столи для одночасного розсаджування до 50 осіб. Без сусідів, є можливість слухати музику всю ніч та палити багаття продаж вже з бронюваннями на літо

Соборна, 55

Новий будинок з червоної цегли. Внутрішні роботи не завершені. Зроблені штукатурні роботи та розведення електрики. У цоколі розташовані технічні приміщення, котельня, спортзал і кінотеатр. На першому поверсі є кухня-їдальня, 2 кімнати, санвузол, басейн з сауною та вихід на терасу. На другому поверсі розташовані 3 кімнати та 2 санвузли. Є мансарда. Будинок підключений до газу та електрики (25 кВт). Є скважина. У цоколі обладнана котельня. Торг можливий. Без комісії для покупця. Будинок побудований з якісних матеріалів: склопакети "Salamander", глиняна черепиця "Roben", клінкерна цегла. Ділянка правильної форми площею 21 сотка з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку. На ділянці є власний пляж (оренда 11 соток прибережної зони). Залито фундамент під літню кухню. Є місце під інші будівлі. Будинок розташований у тихому зеленому місці на березі Київського водосховища. Від Києва на авто 30 хвилин. Будинок ідеально підходить як для особистого проживання, так і для бізнесу - готелю зі спа-зоною та виходом на воду. Є можливість виходу на катерах.

Без % продаж будинку з власним плажем .

Будинок потребує ремонту. Є електрика та вода. Газ провели, але ще не підключили. Санвузол розташований у дворі. Документи чисті. Село має свою інфраструктуру: школу, дитячий садок, магазини, ринок, церкву тощо. Село знаходиться на березі Київського водосховища, від будинку до якого приблизно 300 метрів. Ділянка рівної форми.

Продаж будинка з земельною ділянкою 8 сот. Глібівка. Київське море.

Просторе планування включає спальні, простору кухню-вітальню та обладнану криту терасу. Санвузол суміжний. Фундамент ленточний з монолітною плитою. Стіни з газоблоку 300 мм, утеплені пінопластом 100 мм. Кровля багатоскатна з металочерепиці, утеплена між технічним (мансардним) приміщенням та житловим мінеральною ватою 200 мм. Участок 6 соток. Комунікації включають свердловину 40 м, переливний септик 5 куб.м. та електрику 5 кВт з можливістю збільшення та сезонного тарифу. Безвідсоткова розстрочка на 1 рік. Будинок розташований на території закритого котеджного містечка "Золотий Берег" з виходом до водосховища. Є асфальтована дорога. У пішій доступності Київське водосховище. Ліс видно прямо з вікон будинку. Кожен квадратний метр будинку продуманий для ефективного використання. Територія котеджного містечка має відеоспостереження та охорону.

Продам одноэтажный дом 89 м2 КГ "Золотой Берег" с. Глебовка

Будинок побудований з теплого матеріалу газоблоку, утеплений пінопластом. На першому поверсі розташована кухня-студія, а на другому - кімната. Санвузол суміжний. Ремонт житловий. Встановлено індивідуальне електроопалення. Є електрика, скважина та Wi-Fi. Будинок мебльований. Будинок ідеально підходить для оренди в літній період для відпочиваючих. Будинок побудований на третій лінії від Київського моря. Відстань до моря - 200 метрів. Ділянка оброблена. Навколо ділянки по колу встановлено металопрофіль. Дуже гарне місце для проживання та відпочинку, особливо влітку. Поруч є рибальство. Будинок має сад і город. Є душова кабіна. До ділянки прокладено асфальтовану дорогу.

Садовий будинок, Глібовка, Золотий Беріг

Котедж з євроремонтом. Будинок частково комплектований меблями та побутовою технікою. Продаж нового будинку, в якому ніхто не проживав. Котеджне містечко "Золотий берег" розташоване біля Київського моря. На території будинку є окремий гараж на два авто та басейн. Ділянка - 6 соток. До Києва 33 км. З одного боку ліс, з іншого - Київське море.

Продаж нового будинку Золотий берег