✅ Здається комфортна трьокімнатна квартира в закритому ЖК Паркова вежа, вул. Перемишльська (Червонопільська), 2Г. 💬Ремонт зроблено як для себе, якісні меблі, техніка провідних виробників. ➕Є своє ПАРКОМІСЦЕ в підземному паркінгу. ▪️ Площа: 90м2 ▪️ Поверх: 23/25 (є генератор - працює ліфт, вода та опалення при відключеннях світла). ▪️ Дві роздільні кімнати та кухня вітальня. ▪️ Повноцінна гардеробна, також велика шафа-купе в передпокої, міні гардеробна в спальні, та вбудовані вмісткі шафи в кімнаті. ▪️ Прально-сушильна машина, посудомийна машина, ▪️ Встановлена 6ти ступенева система очищення води осмос, вбудований подрібнювач відвохів. ▪️ Підігрів підлоги. ▪️ Охорона квартири Сіріус. Є сейф ▪️ 2 інверторних кондиціонери, 2 Smart TV. 💬ЖК повністю з закритою територією, є підзений паркінг. ☎️ Квартира варта вашої уваги, телефонуйте, пишіть та приходьте на перегляд.

генератор
Перемишльська вул. (Червонопільська), 2-Г

Перша здача ! Шукаєте затишну квартиру в тихому районі, пропонуємо чудовий варіант. Оренда 1 но кімнатної квартири вулиця Перемишльська 8 ( колишня Червонопільська) . Загальна площа 29 м2, кімната 15, кухня 6.5м2, розташована на 2-му поверсі 5- ти поверхового будинку. Подільський район, Вітряні Гори, поруч вул.Світлицького, Межова. Стан квартири- житловий, чиста, охайна. Укомплектована: - диван розкладний - шафа - письмовий стіл, стільці Техніка: - пральна машина - холодильник - телевізор Балкон засклений, броньовані двері, лічильники води. Квартира вільна, приємні господарі. Прямі маршрути на Поділ, або ст метро Мінська, Нивки, Почайна, Лукʼянівка.

Перемишльська вул. (Червонопільська), 8

Простора та світла квартира з зручним плануванням, виконана в пастельних тонах. Ремонт виконаний за авторським проектом. Планування роздільне. У квартирі встановлено власну котельню. Ліфт, опалення, інтернет та водопостачання працюють автономно під час блекауту. Є центральна каналізація, електрика, центральний водопровід та вивіз відходів. Квартира повністю мебльована. На кухні встановлено всю необхідну техніку, включаючи кавомашину, посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, духову шафу та пилосос. Також є пральна машина. У зоні відпочинку є плазма та зручний розкладний диван. Спальня має велике ліжко та гардеробну шафу. Квартира здається в оренду вперше. Дозволено проживання іноземцям, студентам та з дітьми. Можливе проживання з домашніми улюбленцями: котиком, іншими тваринами та маленьким собакою (до 10 кг). Підземний паркінг здається за окрему оплату. ЖК "Паркова Вежа" - сучасний житловий комплекс із закритою територією, власною інфраструктурою, зеленими зонами, парком, озерами та спортивними майданчиками. У комплексі працює консєрж. Є бомбосховище. Зручна транспортна розвязка. Поруч розташовані ринок та гіпермаркет Ретровіль. З усіх вікон відкривається панорамний краєвид. Є велика лоджія. На другому поверсі обладнано елегантні сходи зі зручним освітленням. Одна кімната обладнана під спортивну студію з дзеркальною стелею. Зона для прасування облаштована спальним місцем на випадок тривоги. У квартирі є кондиціонер, ванна кімната, душова кабіна, балкон та панорамні вікна. На території ЖК є гостьовий паркінг, підземний паркінг та паркувальне місце. Також є пожежна сигналізація, охорона території та вантажний ліфт.

Вперше здається! Дворівнева кв.  ж.к."Паркова Вежа".Перемишельська2г

Шукай квартиру по локації