Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Підлога покрита ламінатом та лінолеумом. Вікна склопакети, балкон засклений. Санвузол суміжний, оздоблений плиткою.
В квартирі є газ, централізоване опалення, бойлер для гарячої води, центральна каналізація та центральний водопровід. Електрика також підключена. Система опалення автономна при блекауті.
Квартира мебльована, включає диван, кілька шаф, меблі на кухні. З побутової техніки є пральна машина, холодильник, газова плита та дрібна побутова техніка.
Оренда квартири. Домашні улюбленці не допускаються. Можлива оренда з меблями.
Будинок цегляний, теплий, відноситься до типу Хрущовка. Розташований у дворах. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, інтернету та водопостачання.
Поруч з будинком розташовані кінотеатр Супутник, парк, багато супермаркетів та ринок. Зручна транспортна розвязка в напрямку центру, Голосієво, Шулявки та Борщагівки. Також у 5 хв пішки знаходиться радіоринок та Караваєві дачі, а в 10 хв - Севастопольська площа.
Квартира знаходиться в гарному стані, має засклений балкон та кладову. Підключено кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет.