Квартира з євроремонтом. Будинок повністю на електриці. Встановлені економні електричні батареї з керамічним напиленням, що не сушить повітря. Є бойлер на воду 100 л, власний насос на воду. Світло не виключають. Тариф на електрику день-ніч. Квартира повністю мебльована та має всю необхідну техніку для комфортного проживання. Є кондиціонер, телевізор, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ. Квартира вільна з 1 липня. Перегляд можливий вже зараз. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Квартира утеплена зі зовнішньої сторони пінопластом. Балкону немає, але за вікном облаштований великий козирьок для сушки білизни.

Здам 2-х кімн.квартиру по вул. Можайського

Квартира має суміжний санвузол. Квартира повністю укомплектована усім необхідним для проживання. Комунальні послуги входять у вартість.

Оренда 2-х кімнатної квартири

Квартира з гарним ремонтом. Квартира розташована в тихому районі. Поруч цілодобовий АТБ, Сільпо, спортивний зал та велика територія для прогулянок.

власник
Довгострокова оренда 3к Квартира Ігоря Сікорського (Можайського) вулиця

Квартира має зручне планування. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. У квартирі є меблі та техніка. Квартира розташована у зручній локації. Поблизу знаходяться школа, дитячий садок, ринок, супермаркет та зупинка автотранспорту.

Довгострокова оренда 2к Квартира Ігоря Сікорського (Можайського) вулиця

Шукай квартиру по локації