Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

Оренда 3-кімнатної квартири. Квартира розташована у тихому районі. В квартирі є все необхідне для проживання. Поряд кінцева зупинка громадського транспорту. Є дві комірки. Простора лоджія (3 м2) з гарним краєвидом. Код 6061

Джона Ленона вул., 35

Квартира з роздільним плануванням. Встановлено євроремонт. Є балкон. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Квартира повністю мебльована. Є двоспальне ліжко, диван, шафи, робочий стіл, тумби, телевізор, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, посудомийна машина. Прихожа облаштована. Квартира здається в довготривалу оренду. Огляди проводяться за домовленістю. Квартира розташована у новобудові житлового фонду від 2011 року. Є тихе подвіря. Квартира знаходиться у тихому спальному масиві з розвиненою інфраструктурою та зручним доїздом. Поруч розташовані школа, садочок, магазини. Зручний громадський транспорт. У квартирі суміжний санвузол. Є відеоогляд.

Оренда 2-км. квартири | вул. Дж. Леннона, 37 | Шевченківський район

Квартира з роздільним плануванням, євроремонт. У квартирі дві ізольовані кімнати, облаштована прихожа та санвузол суміжний. Є балкон. Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. У кімнатах є двоспальне ліжко, розкладний диван, шафи-купе, стіл, приліжкові тумби. Квартира оснащена телевізором, пральною машиною, мікрохвильовою піччю, холодильником, варильною панеллю, плитою, пилососом, посудомийною машиною та духовою шафою. Довготривала оренда. Заселення з 8 липня. Огляди проводиться за домовленістю. Квартира розташована у житловому фонді від 2011 року. Система опалення індивідуальна газова. Квартира розташована у зручному та тихому спальному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є школа, дитячий садок, магазини, зупинки громадського транспорту. Квартира забезпечена кабельним та цифровим ТБ, швидкісним інтернетом.

Довготривала оренда двокімнатної квартири по вул. Джона Ленона

Квартира в новобудові. Встановлені лічильники. Є вся необхідна побутова техніка: пральна машина, електрочайник, мікрохвильовка, духовка, холодильник з морозильною камерою. Установлено підігрів підлоги. Квартира здається в довготермінову оренду. Розглядають порядних орендарів на тривалий термін. Допускаються тварини. Квартира має індивідуальне опалення. Квартира взимку дуже тепла. Є відеоогляд.

Довгострокова оренда 1к Квартира Джона Леннона вулиця ЖК Околица Джона Леннона
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира зроблена з санітарним ремонтом.

Ленона Дж. вул. Шевченківський район

Шукай квартиру по локації