Квартира не торцева, з роздільним плануванням. Є 2 лоджії та суміжний санвузол. Зроблений косметичний ремонт. Квартира повністю укомплектована всім необхідним: меблями, побутовою технікою (холодильник, плита, пральна машина), швидкісним інтернетом та Wi-Fi. Є 4 спальних місця. На кухні також є меблі. Домашні улюбленці дозволені. Можна курити. Можна з дітьми. Квартира розташована в чеському будинку. Є ліфт. Квартира знаходиться біля 2 шкіл (№73 та №92), 2 дитячих садків, кінцевої зупинки 145 маршрутки, магазинів, супермаркету, парку. Квартира дуже тепла. Є ванна. Будинок має автономне опалення та водопостачання, що працюють навіть під час блекауту. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.

Сдам 3х кв по ул Высоцкого 10.

Сдам 1к квартиру в прекрасном районе микрорайона Котовского г. Одессы. Квартира сдаеться с мебелью и техникой. Звоните, отвечу на все интересующие Вас вопросы.

Ярослава Баїса вул. (Володимира Висоцького), 22

Квартира з ремонтом, чиста. У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка. Квартира розташована у хорошому районі, все в пішій доступності.

Довгострокова оренда 1к Квартира Ярослава Баіса (Володимира Висоцького) вулиця

Квартира затишна. Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання, включаючи пральну машину та бойлер. Квартира здається порядній сімї з дитиною. Можливість проживання з кішкою та маленьким песиком обговорюється.

Довгострокова оренда 3к Квартира Ярослава Баіса (Володимира Висоцького) вулиця
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира здається з меблями. Квартира здається на тривалий термін. Можливе проживання з дитиною. Поблизу будинку розташований парк Ентузіастів. Квартира підходить для одного або пари.

1 Комн Высоцкого новый дом/ конечная  145 марш

дам 1 комнатную квартиру Высоцкого 4/9 после ремонта , все есть . Можно с ребенком. Есть другие варианты. Звоните.

Высоцкого, 5

Квартира має роздільне планування, санвузол також роздільний. Ремонт косметичний. Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом, каналізацією та вивезенням відходів. Газ і електрика також підключені. Додатково є бойлер. Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. В наявності є меблі на кухні, в інших кімнатах, а також пральна машина, плита, мікрохвильова піч, холодильник, телевізор. Квартира здається в оренду порядній родині з дитиною. Кішка і маленька собачка обговорюються. Квартира розташована в чеському будинку з ліфтом. Є балкон або лоджія. Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Квартира затишна і має швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ. Ванна кімната обладнана всім необхідним.

Затишна квартира на Висоцкого, можна з кицькою чи маленьким песиком!

Шукай квартиру по локації