Будинок має зручне планування. До будинку підведені електрика та газ. Доступна асфальтована дорога. Будинок мебльований. Будинок пропонується на продаж. Будинок розташований на території 10 соток з садом та має додатково 20 соток орної землі. До будинку зручний підїзд. У безпосередній близькості розташовані 2 магазини. Легкий доступ до Луцька.

власник
Продається будинок біля Луцька

Будинок має просте планування. Будинок газифікований. Опалення індивідуальне газове. Також є твердопаливне опалення, камін та грубки. Є центральна вода та септик. Провідне світло. Меблі та техніка не вказані. Продаж будинку з земельною ділянкою. На території розташовані гараж, літня кухня (газифікована), господарські приміщення. Поблизу є автобусна зупинка та станція дизельного потяга. У селі розташовані два магазини. Будинок має асфальтовану дорогу до проїзду. Земельна ділянка площею 16 соток (під будівництво та обслуговування житлового будинку) з кадастровими номерами 0720855700:01:001:0018 (6 соток) та 0720855700:01:001:0019 (10 соток). Є свердловина.

Продаж будинку .

Цегляний будинок. Опалення газове. Вода і туалет на вулиці. На території є літня кухня, сарай, гараж, погріб. Біля будинку молодий сад і ділянки для сільського господарства площею 35 соток. Зручне місцерозташування. Двічі на день курсує потяг, їздять автобуси. У селі є школа, дитячий садок, магазини, пошта, підприємства.

власник
Продається будинок
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Будинок деревяний, обкладений цеглою. На території є ще одна хата, яка використовувалася як літня кухня, сарай та ділянка для сільського господарства площею 25 соток. У будинку є газове опалення (газовий конвектор), газ, супутникове телебачення. Вода знаходиться на вулиці. У будинку є меблі. Власник. Будинок розташований у зручному місці. На території є плодові дерева (вишні, черешні, яблуні, груші, сливи, виноград) та кущі (малина, порічки, смородина). Двічі на день курсує потяг, а повз будинок їздить автобус Берестечко-Луцьк.

власник
Продаж будинка в селі Сенкевичівка.