вулиця Сергія Москаленка, 8-Б

Квартира має роздільне планування. У ній є простора кімната 19.7 кв.м. та кухня 9 кв.м. Великий суміжний санвузол оснащений новою душовою кабіною. У квартирі зроблений косметичний ремонт. У квартирі залишаються меблі та побутова техніка, включаючи велику шафу-купе, вбудовані меблі на кухні, ліжко, холодильник, варильну поверхню, плиту, пральну машинку, бойлер, кондиціонер. Ціна підлягає торгу. Квартира розташована в цегляному будинку 2012 року. У будинку є консьєрж, 2 ліфти та балкон. Відмінне місце розташування. Поруч знаходяться АТБ, ринок, гімназія, зупинка транспорту та окружна. Квартира світла та затишна.

Продаж 1 кім.квартири вул.Москаленка 8б

Квартира з роздільним санвузлом. У квартирі є велика кімната площею майже 27 кв.м., просторий коридор 10 кв.м. з великою шафою-купе. Кухня має вихід на утеплену лоджію, на якій обладнане робоче місце. Санвузол та ванна кімната окремі. На підлозі ламінат, у кухні плитка. У квартирі зроблено євроремонт. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. У ванній кімнаті встановлено бойлер на 80 л. Техніка включає два кондиціонери, посудомийну машину, пральну машину, холодильник, телевізор. На кухні є меблі. Документам більше 3 років. Перші власники. Можливий продаж за програмою або постановою. Квартира розташована в монолітному будинку 2012 року будівлі. Є консєрж, ванна кімната, балкон, лоджія, ліфт та вантажний ліфт. Чудова інфраструктура: поруч зупинка транспорту, два ліцеї, найкращий ліцей м. Бровари (5 хв. від будинку), дитячі садочки, супермаркети, стоянка для авто, обїздна дорога. До метро Лісова 15 хвилин автівкою.

Продаж 60кв.м квартири вул. Москаленко 8Б, ремонт, меблі. Бровари ЖК Атлант

Квартира має роздільне планування з великою кімнатою майже 20 кв.м. Просторий коридор 8 кв.м. обладнаний великою шафою-купе. Санвузол та ванна кімната роздільні. Кухня-студія з диванчиком та робочим місцем. Є кладова з вбудованими шафами. У ванній встановлено бойлер на 80 л. Ремонт євроремонт. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. На кухні є меблі. У ванній встановлено бойлер на 80 л. Ціна обговорюється. Будинок житловий фонд 2001-2010-і рр. Є консьєрж, ліфт та ванна. Чудова інфраструктура: поруч зупинка транспорту, 2 ліцеї, найкращий ліцей м. Бровари (5 хв. від будинку), дитячі садки, супермаркети, стоянка для авто та обїздна дорога. Квартира простора та затишна. Є кладова з вбудованими шафами та велика шафа-купе в коридорі. Квартира забезпечена швидкісним інтернетом та телевізором.

власник
Продаж 1 кімнатної квартири ЖК Атлант. ТОРГ. Без комісії для покупця. ЖК Атлант
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира в ідеальному стані з євроремонтом. Планування роздільне. Велика квадратна кімната. Кухня та зона відпочинку раціонально продумані. Санвузол суміжний. У квартирі є центральний водопровід та каналізація септик. Квартира продається з деякими меблями та технікою. Квартира продається. Будинок 2012 року. У будинку є консьєрж, два ліфти (пасажирський та вантажний). Квартира розташована поруч з ТЦ АТБ та РС, гімназією. Хороша транспортна розвязка. Поблизу проходить окружна дорога, по якій на авто до м. Лісова можна дістатися за 15 хвилин. Квартира має швидкісний інтернет та Wi-Fi.

Продам 1-но кімнатну квартиру по вул.Москаленка,8Б
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має велику кімнату площею 26,6 кв.м. і кухню площею 14,3 кв.м. Кухня вже облаштована меблями. Ціна квартири становить 55 000 $. Для покупця комісія не стягується. Квартира розташована в будинку 2011 року, на території закритого типу. Тут є парковка, дитячий майданчик, футбольне поле. У пішій доступності розташовані садки, гімназія Олійника, ліцей Сухомлинського, магазини, аптеки, ринок, торговий центр. Швидкий виїзд до Києва.

Продаж 1к Квартира Красовського вулиця ЖК ул. Сергея Москаленко (Красовского), 8б

Обрати розташування квартири

Шукай квартиру по локації