Квартира мрії для сім’ї з дітьми , або для тих, хто цінує простір, комфорт та функціональність!
Ремонт високого рівня в білих тонах, що є зараз рідкість, з використанням дорогих та якісних матеріалів.
Стан квартири ідеальний, все продумано до дрібниць, тому поспішайте!
Ціна повністю відповідає якості ремонту, наповненню меблями, побутовою технікою та деталям інтер’єру. Ніяких додаткових вкладень квартира не потребує, стан - заходь та насолоджуйся життям, все що є на фото залишається новому власнику.
Дарницький р-н. масив Позняки вул. Гмирі 16-А
-Характеристики квартири:
64 м2 розкоші на 15 поверсі, дві окремі кімнати, велика кухня,гардеробна кімната ЖК Патріотика!
-Стіни в кімнатах та кухні- високоякісне декорування Ottocento, завдяки перламутровому блиску та гладкій структурі дозволяє отримати покриття схоже на атласну тканину або шовк, яке змінює відтінок в залежності від освітлення.
-Стіни в санвузлі та ванній кімнаті- керамогранітна плитка преміум сегменту.
-Стелі- натяжні (глянець), що візуально збільшує простір.
-Підлога- високоякісний ламінат та керамогранітна плитка. Підігрів -кухня та коридор!
-Підвіконня- мармурові.
-Кухонний гарнітур виготовлений з преміальних матеріалів, фасад-скло, стільниця- натуральний камінь. Система ОСМОС.
-Техніка- Samsung Electrolux ( індукційна поверхня-нова, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, холодильник)
-Два телевізора, два кондиціонера, бойлер, пральна машина.
-Лічільники. Консьерж -сервіс. Відеоспостереження. Тамбур на дві квартири.
Найкраща локація лівого берега, квартира знаходиться між двома станціями метро Позняки та Осокорки!
Поруч гімназія ”Київська Русь”, дитячі садочки, ігрові майданчики, озера, ТЦ Алладін, ТЦ Піраміда, АТБ, Епіцентр, Метро,Новус, та багато ін.
Власник в Україні!
Перегляд за домовленістю. Ключі в мене!
Більш детальна інформацію по телефону/
Є відео огляд, надішлю за запитом.
Телефонуйте прямо зараз, квартири такого рівня ціна-якість рідкість на ринку!