проспект Князя Володимира Великого, 157

2 кімнатна квартира в цегляному будинку на пр. Добровольського. Раціональне планування: дві окремі кімнати, балкон (засклений), окремий санвузол, просторий коридор. Тамбур на дві квартири, доглянута парадна. Розташована на 2 поверсі. У кроковій доступності дитячий садок, школа, супермаркети, кінцева зупинка маршрутного таксі та зупинка трамвая. Відмінна пропозиція для життя чи під орендний бізнес. За більш детальною інформацією телефонуйте!

Князя Володимира Великого просп., 157

Продам 1-но кімнатну квартиру в жилому стані. Окрема кухня. Простора кімната з виходом на балкон.

Добровольського проспект, 157, Пересипський район, Одеса, Одеська область 24000.0 USD

26103 Продам 1-комнатную квартиру на пр. Добровольского.Общая площадь 36 кв.м. Чистое жилое состояние. Просторная комната с выходом на лоджию. Лоджия остеклена. Санузел облицован. Кладовка. Чистая закрытая парадная.Развита инфраструктура. Удобная транспортная развязка в любой конец города.

Добровольского проспект, 157, Пересыпский, Одесса, Одесская 23000.0 USD
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Просторна квартира у високому будинку Роздільні кімнати Великий кутовий балкон Відмінний район Поруч магазини, вся інфраструктура Показ за домовленістю

Добровольського проспект, 157, Містечко Котовського, Одеса, Одеська 23999.0 USD

Шукай квартиру по локації