42000. Хотів 73 м..кв.Таунзауз біля води Комунікації: Свердловина, Електрика, Каналізація септик, Асфальтована дорога Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Школа, Магазин, кіоск, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Аптека, Відділення пошти • Є можливість збільшити простір і придбати 1,5-2 таунхауси! • Продам 2-х поверховий таунхаус 73 м2 в • Загальна площа земельної ділянки – 1 сотка • Фундамент - Стрічковий монолітний • Стіни – газоблок • Перекриття – залізобетонне • Покриття – плоска мембранна покрівля • Утеплення стін – пінопласт 100мм • Утеплення покрівлі – мінеральна вата 200мм • Вікна – двокамерний склопакет з енергозберігаючим напиленням • Опалення - електричне з можливістю підведення газу • Електрика - 10кВт • Водопровід – свердловина. (Облік за внутрішніми лічильниками) • Каналізація - централізована на 7 будинків (септик із підземним дренажним полем) • Паркування - внутрішнє на 1 автомобіль • Підїзд – асфальтований • Відстань до лісу – за парканом • Відстань до озера – 700м • Відстань до магазину, зупинки, шкільного автобуса – 1.6 км • Відстань від межі міста - 6.5 км. через Хотів-Феофанію, 14.5 км. через Одеську трасу • Є можливість планування на 73,105 і 150м2 • Дуже красиве мальовниче місце, асфальтована дорога до таунхусу, пейзажний шлях пролягає безпосередньо через гарне озеро та сосновий ліс, Ваш дім буде розміщений між двома котеджними містечками з чистим повітрям, природою та співом птахів.дзвонiть або пишiть в чат. Є відеоогляд

можливий продаж по єОселя
Вишнева вул.

Продаж таунхауса біля Києва ЖК Hotov Residence 3 поверхи 3 спальні 3 санвузли Сучасний ремонт Приватний двір Паркомісце Локація: Хотов (5 км до метро Теремки) До центру Києва — 15 хв по Одесській трасі Ваш будинок — для життя з задоволенням: Планування: – 1-й поверх: кухня-вітальня + санвузол – 2-й поверх: 2 дитячі кімнати + санвузол – 3-й поверх: master-bedroom з гардеробною та санвузлом Технічні переваги: Стіни: 1.5 цегли + утеплення мінватою + облицювальна цегла (55 см) Тепла підлога: весь 1-й поверх + усі санвузли Встановлено: газовий і електричний котли + бойлер Комунікації: газ, світло, каналізація, міська вода Ремонт і наповнення: Нові меблі в усіх кімнатах Вся побутова техніка: посудомийка, духовка, варильна поверхня, холодильник, кондиціонер Якісні вікна та фурнітура Стан — “заходь і живи!” Зовнішня зона: – Приватний зелений дворик – Зона BBQ, квітучі троянди, газон, тераса – Паркомісце на декілька машин ЖК Hotov Residence: – 24 таунхауси + 4 дуплекси – Асфальтований під’їзд – Сусіди живуть, тихо, спокійно Поруч усе необхідне: – ФорА, Новус, Мегамаркет, Траш та інші – 2 школи, гуртки, садочки, Нова пошта, Розетка, салони краси, кафе – Будівельні магазини, садовий центр – Зручна логістика: Чабани, Хотов, Новосілки Транспорт: – Зупинка маршрутки — 50 м – До метро Либідська — без пересадок – До метро Теремки — 10 хв – Одеска траса — 1 км Запрошуємо на перегля! Оперативний показ у зручний для вас час A1 9 4 4 4

можливий продаж по єОселя
Ярослава Мудрого вул.

Дуплекс з вільним плануванням. Перший поверх включає вхідну зону з місцем для гардероба, санвузол, сходи та простору кухню-вітальню з виходом на терасу. Другий поверх - open space. Ремонт після будівельників. Підїзд до ділянки асфальтований. Електрика: 18 кВт. Газ проходить вздовж ділянки. Водопостачання забезпечується однією свердловиною (23 м) на два будинки, обладнаною насосною станцією. При продажу підписується договір спільного користування. Каналізація: індивідуальний переливний септик (6 куб. м). Є можливість підключення до центральної каналізації (50-70 м). Можлива поетапна оплата (розтермінування на фінішні роботи). Розглядається часткова оплата в USDT. Дуплекс розташований на тихій вулиці з респектабельною забудовою та сучасними таунхаусами. Будинок побудований з червоної керамічної цегли (кладка у дві цеглини) на монолітній плиті на залізобетонних блоках з утепленням. Внутрішні перегородки з піноблоку. Сходи монолітні залізобетонні. Тераса монолітна, площею 21 кв. м. Фасад утеплений мінеральною ватою (100 мм) та підготовлений під фінішне оздоблення. Покрівля утеплена мінеральною ватою (200 мм), має 4-шарову мембрану та вкрита металочерепицею. Є закладні під камін, повітроводи та водостоки. Підлога виконана стяжкою. Внутрішні стіни під штукатурку. Будинок знаходиться всього за 7 км від станції метро «Теремки» у мальовничому селі Хотів, яке примикає до історичної місцевості Феофанія. Хотів оточений лісом, має два озера, а всього за 5 км знаходяться каскади великих озер у Круглику. У селі є початкова школа та гімназія (до 11 класу). На автомобілі доступні 5 зручних заїздів. Громадський транспорт: маршрутка №729 курсує з 07:00 до 23:00 від станцій метро «Либідська», «Деміївська», «Голосіївська», «Виставковий центр», «Іподром» і далі Окружною. Від зупинки в Хотові до будинку — 7-8 хвилин пішки. Ключова особливість будинку — стелі заввишки 3,2 метра. Загальна площа скління становить 30 кв. м. Встановлені енергоощадні двокамерні склопакети (3 скла) Guardian/AGC у профілі Miroplast (Україна) із зовнішньою ламінацією кольору «графіт». Фурнітура Winkhaus (Німеччина). Є можливість облаштувати внутрішній двір на рівній витягнутій ділянці розміром 5,35 сотки (10,5 м ширина, 51,5 м довжина). Ділянка по периметру огороджена парканом із графітового профнастилу на фундаменті заввишки 2,2 м. Фасадна частина спланована під стоянку для 2 автомобілів.

Дуплекс (155 кв. м.) за 15 хвилин від Києва
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Таунхаус повністю готовий до ремонтних робіт. Продається власник. Дуже зручне розташування.

власник
ВЛАСНИК! Таунхаус Хотів; Дуплекс Хотів; Таунхаус Київ
Дізнавайся першим про нові квартири

Євроремонт. Санвузол - 2 і більше. Газ заведений у будинок. Вода централізована. Електрика з поліпшеними умовами. Є загальний септик. У таунхаусі є всі меблі. Продається сучасний таунхаус. Будинок побудований у 2018 році. Товщина стін - 57 см. Стіни виконані з червоної цегли та утеплені мінеральною ватою на базальтовій основі 20 см. Перекриття залізобетонні плити. Високоякісна облицювальна цегла «Керамейя». Є стоянка для автомобіля. Площа земельної ділянки - 1 сотка.

Продаж Таунхаус з ремонтом у Хотові. Без комісіі!

Таунхаус під ремонт. У ньому є простора кухня-вітальня з виходом на власну терасу, чотири окремі кімнати та 3 санвузли. Встановлені всі комунікації: електрика до 10 кВт, вода (скважина), септик (80 куб.м.). Призначення земельної ділянки: земля під забудову. Таунхаус побудований з червоної цегли з утепленням мінеральною ватою (20 см). Є власна парковка. Таунхаус розташований у передмісті Києва, що забезпечує максимальну близькість до столиці. Таунхаус має власний дворик.

Продаж Танхауса  У Хотові, вигідна ціна. Обухівського району.

Таунхаус має кухню-вітальню та два санвузли. Електрична потужність до 10 кВт. Встановлено індивідуальне електроопалення та септик обємом 80 куб.м. Продаж. Земля площею 0,7 сотки. Затишне та спокійне місце. Зручний виїзд в місто.

Продаю таунхаус Хотів

Квартира в цегляному будинку з мансардою. Є санвузол. Після будівельників. Є центральна каналізація, свердловина 90 метрів, стяжка підлоги, бетонний сходовий марш. Система опалення - власна котельня. Квартира здається без меблів та техніки. Цегляний будинок утеплений базальтовою ватою. Комплектація від забудовника включає стрічковий фундамент, несучі стіни в півтори цеглини (380 мм), фасад з базальтової вати, перекриття з плит, деревяні балки в мансарді, броньовані вхідні двері, вікна WDS (Німеччина) з енергозберігаючим склом та німецькою фурнітурою, покрівля утеплена мінеральною ватою 200 мм, доріжки з бруківки. Є паркомісце та зона барбекю. Введення в експлуатацію 4 квартал 2025 року. Найзручніша транспортна розвязка з кількома варіантами виїзду до Києва. У селі є супермаркети, ліцей, садок, амбулаторія, нова пошта. Поблизу розташовані ліс, каскад озер та парк Феофанія (4 км). Є тераса.

Цегляний ‼️ таунхаус в с.Хотів (поряд Чабани, Гатне, Феофанія)

Таунхаус з цегли Баварської кладки. Планування включає 3 спальні, 2 санвузли, гардероб, топкову, кухню-студію. На етапі будівництва є можливість зробити планування під свій проєкт. Будинок здається під чистову обробку. Будинок має окремі комунікації: свердловину за насосом, септик на 6,5 м3, електрику на 10 кВт з лічильником. На першому поверсі встановлено теплу підлогу. У будинку встановлені двері, панорамні вікна. Проведено розведення електрики. Виконано гіпсову штукатурку та лазерну стяжку під плитку. Є декілька варіантів оплати та розтермінування до 2 років від забудовника. Без комісії. Будинок розташований на ділянці 2.2 сотки. Всі будинки зроблені під чистове оздоблення з окремими комунікаціями для кожного власника. Двір з озелененням під ключ. Будинки побудовані на обжитих вулицях з усією необхідною інфраструктурою для комфортного життя. Вже проживають понад 500 сімей.

Таунхаус Кутовий 90 м2  2.2 сот. У КМ "Нова Баварія". Відділ продажу!

Популярні запити

Шукай будинок по локації