3-кімнатна Ремонт Автономка Грушевського Лук’яненка Голівуд
В продажу неймовірна 3-кімнатна квартира з двома гардеробними в новому, молодіжному комплексі по Проспекту М. Грушевського ( 1-го Травня ) буд. 191 б.
Житловий комплекс 2016 року від перевіреного роками забудовника, повністю заселений, з закритою територією і власною інфрастуктурою.
10-й поверх 10-ти поверхового цегляного будинку , з зовнішнім утепленням.
Загальна площа 83 кв.м;
Просторий передпокій 13,7 кв.м з гардеробною кімнатою біля вхідної групи – відтепер ідеальний порядок можливий! Все можна прибрати в гардеробну відразу на вході в квартиру.
Кухня-вітальня 32 кв.м з балконом – тут можна не тільки з задоволенням готувати, а ще й приймати гостей.
Спальня 14,7 кв.м з гардеробною кімнатою і лоджією;
Дитяча 14 кв.м відокремлена від батьківської спальні санвузлом, а це додаткова звукоізоляція.
Санвузол окремо - це дуже зручно і досить рідко зустрічаєтся в новобудовах;
Сучасний стильний ремонт в приємних теплих тонах в поєднанні з найновішими технологіями – саме це і є секретом комфорту і затишку.
Великий закритий двір з дитячими майданчиками, доглянутою територією і великою кількістю паркомісць - адже в будинку ОСББ.
Поруч вся інфраструктура району Лук’яненка - безліч супермаркетів, магазини, ТРК Голівуд, Вена, ринок Нива, школи і садочки та багато іншого.
Готова до продажу, зареєстрованих немає.
Поспішайте, тільки до кінця місяця в подарунок покупцю вся побутова техніка вартістю понад 300000 грн.
Приходьте на перегляд, на Вас чекають приємні бонуси.
Пропонуємо Вам нову якість життя вже сьогодні.
Телефонуйте! Може пощастить саме Вам?