власник
Валерія Лобановського вул., 28

Квартира має зручне планування з 4 окремими кімнатами, просторою кухнею та вітальнею. Квартира не мебльована. Ідеальний варіант для сімї, яка цінує комфорт, безпеку та близькість до столиці. ЖК "Чайка" - сучасний житловий комплекс із закритою територією, цілодобовою охороною, власною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками. Будинок якісно побудований і доглянутий. Від метро Житомирська 10 хвилин на авто. Квартира світла та комфортна з великими панорамними вікнами, з яких відкривається чудовий вид. Є балкон та лоджія.

Продаж 4к квартири ЖК Чайки, Лобановського 30а, 112.7м2, Житомирська ЖК Чайки

Квартира дворівнева з роздільним плануванням. Ремонт виконаний в світлих сучасних тонах з якісних матеріалів. На першому поверсі розташовані кухня-вітальня з виходом на балкон, спальня (дитяча або гостьова), гардеробна, пральня з шафами та вікном, душева кімната з санвузлом. На другому поверсі знаходяться спальня з гардеробною, дитяча спальня, ванна кімната з вікном (ванна та душева кабіна), санвузол. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. ЖК Чайка - житловий фонд 2011-2020-х років. Комплекс має власну охорону та розвинену інфраструктуру, включаючи маркети, школи, аптеки, дитячий садок, спортзал, салони краси, кафе та багато іншого. У комплексі є критий паркінг. Поблизу будинку є два пакувальні місця. ЖК Чайка розташований поруч з великим сосновим лісом та озерами. До метро Житомирська можна дістатися за 10 хвилин транспортом. Квартира має чудовий краєвид з вікон. Санвузлів у квартирі 2 і більше. Система опалення централізована. Ремонт виконаний за авторським проектом.

Без %ЖК Чайка 4к. 186м ГАРНЮТКА 200 000т. Лобановського 25 м.Житомирс ЖК Чайка
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має функціональне планування з роздільним розташуванням кімнат. В ній є три окремі кімнати, вітальня, окрема кухня, два санвузли, два балкони. Можливе перепланування. Встановлені нові добротні двері, зроблена сантехніка, інсталяція в санвузлах. Якісні склопакети забезпечують тепло в квартирі. Є лічильники на всі комунальні послуги, а також індивідуальний лічильник на тепло. Квартира продається. ЖК "Чайки" - закритий комплекс із вїздом через шлагбаум. На території комплексу є власний ЖЕК, автономна котельня на даху та ліфт OTIS. Є школа та садочок. Поруч розташовані два супермаркети, Нова Пошта. Зручна транспортна розвязка до метро Житомирська, Академмістечко, Нивки. Простора квартира з прекрасним видом із вікон на приватний сектор. Квартира виходить на три сторони, має панорамні вікна, які додають світла. Закріплене паркомісце за квартирою.

Простора 4 кім квартира в ЖК "Чайка" ! Лобановського 30А!

Планування роздільне. Квартира має простору вітальню, окрему спальню, дві дитячі кімнати, кухню-їдальню, два санвузли. У квартирі встановлені мансардні вікна. Ремонт виконаний дизайнерський. Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою, включаючи кондиціонер, телевізор, бойлер, пральну та посудомийну машину, мікрохвильову піч та інше. ЖК "Чайка" розташований неподалік великого лісу. На території комплексу є вся необхідна інфраструктура для життя, включаючи продуктові магазини, салони краси, аптеки, кафе, дитячі садки та школу. Квартира розташована в Святошинському районі.

Продаж 4к Квартира вул. Валерія Лобановського ЖК Чайка