Продаю 3км квартиру з дизайнерським ремонтом. Загальна площа 108 кв.м , 7 поверх. Квартира має: 2 спальні,кухню- студію, гардеробну, ванну кімнату, лоджію, відкритий балкон + кладовку на поверсі( обладнану полицями) . Ремонт зроблений 1 рік тому, все повністю нове. Залишається вся техніка та меблі. У вітальні є камін і звукові колонки вмонтовані в стелю. Квартира керується технологією розумний дім, температура квартири та все світло керується телефоном. У кухні-студії,лоджії і ванній кімнаті встановлена тепла підлога .Клас житла: Комфорт;Cанвузол:Суміжний. Побутова техніка: Холодильник, Пральна машина, Варильна панель, Плита, Посудомийна машина, Духова шафа, Мікрохвильова піч. Поблизу будинку є магазини,аптека,парк Національного відродження а також транспортна зупинка. Двір закритий ,тихий з невеличким сквериком. Показуєм в зручний для вас час,телефонуйте.
Продам двохрівневу квартиру в утепленому цегляному будинку. Чудове планування (2 санвузли, 2 кладовки, 2 лоджії і балкон). 3 окремі кімнати + кухня-студія. Індивідуальне опалення. Встановлено якісні 7-ми камерні (3 скла) металопластикові вікна з напиленням для відбиття сонячних променів, якісні броньовані двері на два входи. Додатково підвальне приміщення 10 м.кв. з вмонтованими дверима. Також додатково можна придбати гараж 20 м.кв. Будинок побудовано у 2020 р. Хороше місце розташування, тихий двір. Відсутні місця для подальшої забудови. У дворі є парковка та дитячий майданчик. Недалеко добиратись до всіх мікрорайонів міста. Зручне транспортне сполучення. Поблизу є магазини, парк, школа, дитячий садочок, аптека, відділення банку, пошти. Телефонуйте, покажемо квартиру у зручний для Вас час!
Квартира розташована на восьмому поверсі. В квартирі зроблений сучасний євроремонт, тепла підлога в кухні, ванній кімнаті, лоджії. Додатково є гардеробна кімната. До центру міста 15 хв пішки, розвинена інфраструктура.
Новобудова в парковій зоні з хорошим панорамним виглядом. Будинок зданий в експлуатацію, документи на право власності.
Продається 5 кімнатна квартира з гаражем в будинку. Хороше розташування та закритий двір. Поруч школа , дитсадочок, аптека та магазини у цокольному приміщенні. Будинок цегляний та утеплений забудівельником, шикарна простора сходова клітка із євроремонтом. Квартира дворівнева: - на першому поверсі розміщені вітальня , кабінет, зал, спальня, велика кухня, та два санвузли; - на другому - дві гостьові кімнати та кімната-гардероб. Велике утеплене горище, в якому обладнана ємкість для води на 600л для власних потреб у разі відключення. Горище можна переобладнати у бажану вами площу для проживання для цього виведені усі комунікації . Всюди деревяні екологічночисті склопакети. Два великих балкони, на першому рівні засклений, на другому сучасний кований дах.
Продається 3-х кімнатна квартира. Тернопіль, Канада, вул. Рєпіна. В квартирі зроблений євроремонт, залишаються меблі і техніка що на фотографіях, індивідуальне опалення, є тепла електрична підлога в санвузлах. Вікна металопластикові і деревяні, в кімнатах та коридорі покладено паркет дубовий, на кухні паркетна доска і плитка, окрема кладовка, яку можна переробити в гардеробну, балкон великий і засклений на 3 кімнати. Високий перший поверх, будинок цегляний і утеплений, є гараж в будинку за додаткову оплату. Будинок закритого типу з приватною територією, поруч є усе для комфортного проживання.
Продаж 2 кімнатної квартири 76 м.кв. на проспекті Злуки, Бам. Квартира в новобудові на зручному 2 поверсі 10 поверхового будинку. Сучасний ремонт, меблі. Окремі туалет і ванна, 2 спальні і кухня. Великий балкон з виходами з 2 спалень і кухні. Добре розвинена інфраструктура, до Центру 10 хвилин, зупинки в кожен куточок міста, дитячий садочок, супермаркет. Розглядається можливість продажу за програмою єОселя, іпотека під 3% річних буде надаватися українським військовослужбовцям, правоохоронцям, педагогам, медикам та науковцям.
Продам 2-во кімнатну квартиру у районі з розвиненою інфраструктурою Квартира знаходиться у новобудові, дуже простора, затишна та з сучасним ремонтом. Дві великі кімнати, одна з шикарним диванчиком, друга з великим ліжком. У квартирі є дві вмісткі шафи-купе з дзеркалом, одна у спальній кімнаті, друга в прихожій. Затишна та велика кухня з вмісткими тумбочками, кухня без вікна, та за рахунок хорошого освітлення це не є її мінусом. Є великий засклений балкон який не залишить вас байдужими. У квартирі індивідуальне опалення та підігрів підлоги. Поряд з будинком є усе що потрібно для комфортного проживання. Продуктові магазини та супермаркет, магазин побутової хімії, аптеки. Неподалік школа,коледж,центр освіти та дитячий садок. Зручне транспорте сполучення,поруч зупинки. Телефонуйте, покажемо вам квартиру у зручний для вас час!
Продається сучасна 2-кімнатна квартира в новобудові, в районі Баму вул.Злуки. Ще ніхто не проживав. До квартири входить кладовка на поверсі 3 кв.м. В ціну входять меблі. Тихий та дуже комфортний район для проживання, є інфраструктура поблизу. В дворі є місце для паркування та дитячий майданчик. Проведений Wi-Fі від Колубусу. Більше деталей за телефоном. Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-594-985-DR.
Продаж однокімнатної квартири по вулиці Злуки. Квартира розміщена у новобудові, будинок зданий, перший високий поверх, під ним комерційні приміщення. Можливий продаж за державною програмою кредитування іпотеки до 20 років.
Верхня Канада. Поруч стадіон технікума. Однопідїздний цегляний будинок. Зовнішня стіна утеплена. Індивідуальне опалення. Тепла підлога у ванні/туалеті. Два засклених балкони. Двір закритого типу. Ремонт в тосканійському стині. Окрема кімната гардероб. З меблями та побутовою технікою. Пультова охорона.
️ Квартира в цегляному, добротному обжитому будинку з ️ Індивідуальним опаленням. Комфортний 2ий поверх. Металопластикові вікна. ️ Планування квартири на дві сторони . ️ Будинок розміщено у хорошому районі з широко розвиненою інфраструктурою, поруч дві школи, дитячий садок, до Центру міста три зупинки громадського транспорту. Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-515-202-DR.
Новобудова, ближній Бам. Квартира з ремонтом, встановлено індивідуальне опалення, частково меблі. По планнуванню кухня студія і окрема кімната,
Продається сучасна квартира з дизайнерським ремонтом. Індивідуальне опалення, підігрів підлоги, в кухні, санвузлі, коридорі, Дві окремі кімнати два балкони засклені, тамбур на дві квартири, своя кладова на технічному поверсі. Сучасні меблі в кухні в кімнатах, техніка дорога все залишається. . Закритий двір, відеонагляду, шлагбаум. Все поруч школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту, магазин. Показ в зручний для Вас час.
Продається 1-кімнатна квартира.Загальною прощею 57.6 м² на проспекті Злуки. Розташована на 1 поверсі з 10, поверх високий, під ним ще комерційні приміщення.Стіни побудовані з моноліту. Опалення комбіноване.Будинок зданий. Можливий продаж за державною програмою кредитування іпотеки до 20 років. За деталями телефонуйте, покажемо у зручний для вас час! Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-577-545-DR.
Продається 3 кімнатна квартира на 6му поверсі, на проспекті Злуки в цегляному будинку. Індивідуальне опалення, квартира дуже тепла та світла, ліфт є, працює. Кімнати окремі. Загальна площа 75 кв.м., площа кухні 11 кв.м. Поряд хороша інфраструктура. Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-452-083-DR.
Продається двохрівнева квартира (8-9 поверх) в утепленому цегляному будинку на пр.Злуки. Поруч церква, парк, магазини, школа та садок, відсутні місця для подальшої забудови. Гарне планування (2 санвузли, 2 кладовки, 2 лоджії і балкон), сонячна сторона, 3 окремі кімнати + кухня-студія 26 кв.м. Встановлено якісні 7-ми камерні металопластикові вікна з тонуванням (3 скла), якісні броньовані двері (40 тис. за 2 шт.) на два входи. Є можливість придбати гараж 14 500$.
Продається гарна 1 км квартира у новобудові по вулиці Рєпіна, район Канада. Квартира з хорошим добротним ремонтом, встановлено індивідуальне опалення. Не кутова, балкон засклений, залишають всі меблі та побутову техніку. Є сигналізація, двір закритого типу, кругом відеоспостереження. Показуємо у зручний для Вас час!
Продається 2 кімнатна квартира 60 м.кв. Чудовий обжитий будинок знаходиться в районі з хорошою інфраструктурою. В квартирі зроблено сучасний ремонт, при продажі залишаються меблі та техніка. Вид обєкта: Новобудова; Опалення: Індивідуальне газове; Ремонт: Євроремонт; Меблювання: Так; Побутова техніка: Плита, Варильна панель, Духова шафа;
Квартира знаходиться в цегляному будинку. Індивідуальне опалення. Хороший житловий стан. Не кутова. Сонячна сторона. Кімнати окремі. Санвузол роздільний. Хороший житловий стан. Металопластикові вікна. Без балкону. Є гардеробна. Частково залишаються меблі. Хороший мікрорайон, 5 хвилин до Центру. Без комісійних. Можливий торг. Більш детальніше по телефону. Огляд по домовленості.
ID: 2 460 395 Пропонується на продаж дворівнева квартира, розташована на 8-9 поверсі в утепленому цегляному будинку на пр.Злуки. Зручне місцерозташування. Поруч церква, парк, магазини, школа та садок, відсутні місця для подальшої забудови. Гарне планування (2 санвузли, 2 кладовки, 2 лоджії і балкон), сонячна сторона, 3 окремі кімнати + кухня-студія 26 кв.м. Встановлено якісні 7-ми камерні металопластикові вікна з тонуванням (3 скла), якісні броньовані двері на два входи. Також додатково за бажанням можна придбати гараж 20 м.кв. Ціна квартири + гараж 75000$. Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-460-395-DR.
ВІД ВЛАСНИКА!!! Продається 3-х кімнатна квартира на 3-му поверсі в 5-ти поверховому будинку по проспекту Злуки (зупинка Універсам). Цегляний будинок. Загальна площа 60,50 м. кв. Квартира світла, тепла, суха, не кутова, окремі кімнати, звичайний житловий стан, гарне планування. Балкон, лоджія (засклена), кладовка, в підвальному приміщенні є каптьорка. Опалення центральне, лічильники поставлені на гарячу, холодну воду та газ. Будинок знаходиться в другій лінії від дороги, в зручному місці мікрорайону БАМ з розвинутою інфраструктурою - громадський транспорт, магазини, навчальні заклади (школа, дитячий садок), сфери послуг, аптеки і т. д. Центр залізничний вокзал в пішій доступності (20-30хв.) через парк Слави. З документацією порядок. Телефонуйте, покажемо квартиру.
Гарний район , неподалік парк , садочок і школа . Автономне опалення , квартира не кутова , сучасні вікна . Залишається кухонний гарнітур , вмонтована шафа купе .
Пропоную до Вашої уваги простору 4 кімнатну квартиру з сучасним ремонтом . Квартира дуже тепла та світла, встановлено металопластикові вікна. Частково залишаються меблі (за домовленістю) Дуже гарне місце розташування, все поруч - магазини, аптеки, зупинки , дитячий садочок, школа, банківські відділення тощо.