Продам квартиру в Стрижавці 4км. до Вінниці. Маршрутка кожні 15 хвилин. Газове та пічне опалення. Пластикові вікна. Тамбур на 2 квартири. Квартира в житловому стані, але потрібно провести воду та каналізацію. ( місце для сан.вузла є.) Це реально зробити, є така можливість. Є своя грядка, та сарай з камяним погрібом. Поряд зупинка, супермаркет, магазини.

Київська вул., 15

Простора кімната з нішею. Гарний житловий стан. Індивідуальне газове опалення. Кондиціонер. Поруч дитячий садок, магазини, аптека. До зупинки громадського транспорту 5 хвилин пішки. Великий засклений балкон. Квартира не кутова.

(7) Продам 1-но кімнатну квартиру в Стрижавці 5813

Квартира роздільного планування. Кімната площею 17 кв.м. має нішу. В кімнаті встановлений кондиціонер. Санвузол суміжний. У квартирі зроблений косметичний ремонт. Балкон засклений. Нова проводка, труби та сантехніка. Опалення забезпечує газовий конвектор. В кухні та ванній є хол/гаряча вода. Встановлений бойлер. Квартира без меблів, але на кухні є меблі. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Квартира знаходиться у тихому, спокійному та не загазованому спальному районі смт. Стрижавка на правій стороні від траси. Квартира світла та простора.

власник
Продам однокімнатну квартиру Стрижавка ( Вінниця) від власника

Шукай квартиру по локації