Квартира має одну кімнату та високий перший поверх. Планування - чешка. Квартира після капітального ремонту. Квартира продається з меблями та технікою. Квартира вільна. Можливий торг. Будинок розташований у тихому місці.

19700! Продам 1к.кв. с капитальным ремонтом на С.Салтовке.

Квартира з роздільним плануванням та косметичним ремонтом. Санвузол роздільний. Встановлені лічильники на все. Система опалення централізована. При продажу залишаються меблі та техніка. Квартира розташована в цегляній хрущовці. Поблизу будинку знаходяться магазини, кіоски, аптека, пошта та зупинка громадського транспорту. Маршрутки курсують дуже часто, 5 хвилин і ви в 602 мікрорайоні.

3-к на Салтовке (Кулиничи)

Квартира під чистову обробку. Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. Є балкон та лоджія. Централізоване опалення. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Будинок розташований у затишному дворі з місцями для паркування, дитячими майданчиками, кіосками фірмової торгівлі. Тип будинку - чешка. Є ліфт.

15500 Реальная 1-к квартира на С.Салтовке, ул. Бучмы

Шукай квартиру по локації