Чиста та світла квартира в цегляному будинку на зручному поверсі с просторною лоджією! Гарний житловий стан . Локація-супер ,вся інфраструктура поруч ,зелений тихий двір ,другий ряд від дороги !
Продам однокімнатну смарт-квартиру на вулиці Бугаївській.
Загальна площа 15 м ², кухня 2 м ².
Квартира розташована на 5 поверсі 6-поверхового будинку.
Квартира з ремонтом, укомплектована меблями: є кондиціонер, обладнана кухня та все необхідне для комфортного проживання.
Тиха та затишна — чудовий варіант як для життя, так і для оренди.
Будинок з територією, що охороняється, що забезпечує безпеку і спокій.
Відмінна локація: поруч зупинка транспорту біля гіпермаркету, пішою доступністю ТРЦ, заправка, дитяча поліклініка, Михайлівський сквер.
У радіусі 500 метрів — банки, аптеки, лікарні, школи, дитячі садки, пошта, парк та зелені зони.
1 кімната
15.1 / 12.7 / 2 м²
поверх 5 з 6
з ремонтом
AI
29 червня
Створено 21 травня
Детальніше
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд
2-кімнатна квартира з євроремонтом та бомбосховищем на Юхима Фесенка
Про будинок та безпеку:
Будинок: надійний блочно-цегляний, теплий.
Безпека: у будинку є облаштоване бомбосховище.
Поверх: 1 із 5 (зручний та безпечний варіант).
Характеристики та стан:
Площа: 51 м² (загальна) / 25 м² (житлова) / 8,5 м² (кухня).
Ремонт: високоякісний євроремонт, виконаний «для себе» з преміальних матеріалів.
Опалення: центральне (ТЕЦ).
Інфраструктура поруч:
Сучасний дитячий майданчик прямо біля будинку.
У кроковій доступності дитяча клініка, магазини та зупинки.
Тихий, зелений та екологічно чистий район.
Ціна: $35 000
більше інформацфї на сайті kvartal.od.ua
Продам окрему житлову 1-кімнатну квартиру, вул. Гімназична/Пантелеймонівська, цоколь (3 сходинки вниз)/2, 30/16/7, з газом, МПВ, власна невелика закрита територія.
Готова 1-кімнатна квартира з ремонтом — заїжджайте без додаткових вкладень
📍 ЖК «Золоті Стовпи»
Якщо ви шукаєте квартиру, у яку можна переїхати відразу після угоди, зверніть увагу на цей варіант.
30 м²
4 поверх із 4
Якісний сучасний ремонт
Простора світла кімната з панорамними вікнами та французьким балконом
Повністю укомплектована меблями та технікою
Підключено оптоволокно — стабільний інтернет для роботи та відпочинку
Низькі комунальні платежі
Переваги комплексу:
Закрита територія, що охороняється
Озеленений двір
Дитячий майданчик
Зона барбекю для відпочинку
Гостьовий паркінг
Обладнане бомбосховище
Квартира чудово підійде для власного проживання, першої покупки або як готовий варіант для здачі в оренду — без додаткових витрат на ремонт та облаштування.
💰 Телефонуйте, щоб дізнатися подробиці та записатися на перегляд!
Звичайна квартира у радянському житловому фонді.
Зручна локація — на стику Черемушок і початку Таїрова, навпроти Сіті Центру.
З хорошого: це найкраще планування серед однокімнатних квартир.
Тут кухня — 9 метрів, нормальний передпокій і санвузол, квадратна кімната — 20 метрів, із балконом.
Стан просто житловий. Середній поверх.
Заїхати і жити можна, але поступово доведеться робити все.
Найголовніше — адекватна ціна за ринком.
І, крім того, реально продають.
Не морочать голову, а беруть аванс і виходять на угоду.
У продажу 1-кімнатна квартира на вулиці Щорса! Квартира на комфортному 3-му поверсі. Будинок — спецпроєкт. Газифікований. Квартира під ремонт. Затишне подвір’я. У кроковій доступності торговий центр, ринок, кав'ярні, школи, дитячий садок. Гарна транспортна розв'язка. Є додатково відео.
Продам однокімнатну квартиру на Фонтані. Відмінний варіант для власного проживання, холостяка або орендного бізнесу.
Квартира розташована на 7 поверсі. Загальна площа — 21 м². Є балкон.
Стан — під косметичний ремонт. У квартирі залишаються меблі та техніка, тому за бажання можна поступово оновлювати житло або відразу здавати в оренду.
Хороше розташування, затребуваний район і компактне планування роблять цю квартиру вигідним варіантом для покупки.
Торг доречний. Телефонуйте, із задоволенням відповім на всі запитання та організую перегляд.
Смарт квартира на Марсельській, ЖК Приморські сади. Стан - розпочато ремонт.У квартирі зроблено стяжку, вигороджено санвузол.Закрита доглянута територія. Цілодобова охорона, відеоспостереження. На території є аптека, тренажерний зал, стоматологія.Дуже цікава пропозиція !
Продам 1 кімн. м. Одеса, ЖМ Вузівський, вул. Наукова (була раніше Шишкіна)/Левітана. Броньована двер. Металопластикові вікна. Вбудована кухня, газова плита! Укомплектована спальня. є кондиціонер. Санвузел, ванна облицьовани, встановлено бойлер. На балконі металопластикове скління. З вікон квартири вид на море!
2-кімнатна квартира на 1-й станції Фонтану - відмінний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт на свій смак.
Вулиця Середньофонтанська. Нефасадний будинок, некутова квартира, комфортабельний 3-й поверх.
Квартира вже підготовлена до ремонту: частково виконано чернові роботи, вивезено будівельне сміття, зроблено стяжку підлоги, замінено вікна на металопластикові, оновлено введення комунікацій. Балкон буде засклений.
Планування можна зробити саме таким, як вам потрібно: дві окремі кімнати або спальню з просторою кухнею-вітальнею.
До центру міста та моря всього кілька хвилин, поряд вся необхідна інфраструктура та зручна транспортна розв'язка.
Відмінний варіант як для власного проживання, так і для інвестицій з подальшою здачею в оренду.
Код: 493121
**2-кімнатна квартира в цегляному будинку за найкращою ціною. Без комісії для покупця.**
Шукаєте простору квартиру за доступною ціною, де можна зробити ремонт на свій смак? Тоді ця пропозиція саме для вас.
Продається 2-кімнатна квартира на проспекті Добровольського, 130/4.
Квартира розташована на 10 поверсі 14-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 50 кв. м, житлова — 27 кв. м, кухня — 8,8 кв. м. Зручне планування чудово підійде як для сімї, так і для подальшої здачі в оренду.
Квартира в житловому стані, але потребує ремонту. Це чудова можливість не переплачувати за чужий інтерєр і створити квартиру своєї мрії.
Переваги квартири:
• теплий цегляний будинок;
• зручне планування;
• металопластикові вікна на кухні та в одній кімнаті;
• велика лоджія;
• чиста парадна;
• два ліфти;
• розвинена інфраструктура району;
• поруч школи, дитячі садки, супермаркети, ринок, зупинки громадського транспорту та все необхідне для комфортного життя.
Право власності понад 3 роки.
Найголовніша перевага — **без комісії для покупця**.
Ціна — **31 500 у.о.** Можливий торг до **30 500 у.о.**
Це одна з найвигідніших пропозицій у цегляному будинку на селищі Котовського. Квартири за такою ціною довго в продажу не затримуються.
Телефонуйте просто зараз і записуйтеся на перегляд.
Продається затишна квартира в обжитому комплексі АКВАРЕЛЬ-2, розташованому в спальному районі Таїрово. Цей об'єкт нерухомості став ідеальним поєднанням комфорту, стилю та зручності.
Квартира з новим євроремонтом, в якій ніхто не жив, що робить її винятковим пропозицією на ринку. Вона зручно зонована, з просторою спальнею та робочою зоною на лоджії, де легко створити затишну обстановку для відпочинку та роботи.
Особливістю цього житла є тепла підлога в санвузлі, що надасть вашому ранковому старту додатковий комфорт. Вікна квартири виходять на фасад, забезпечуючи чудове природне освітлення та вид на мальовничий район.
Поруч з комплексом розташовані великі супермаркети, такі як Епіцентр, Метро та Варус, що значно полегшить ваше щоденне життя.
Ця квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестицій в орендний бізнес. Її унікальні якості та зручне розташування роблять цей об'єкт нерухомості ідеальним варіантом для тих, хто цінує комфорт та зручність.
Не упустіть можливість стати власником цієї унікальної квартири в комплексі Акварель-2. Зробіть правильний вибір та насолоджуйтеся життям в новому стильному житлі.
КОД : 389959
Продається 2к квартира в Приморському районі.
вул. Транспортна/Середньофонтанська.
Загальна площа 44 кв.м, розташована на 5 поверсі.
Роздільне планування, двостороння.
Квартирі потрібний ремонт.
Зроблено ремонт лише у санвузлі. Встановлено металопластикові вікна.
Телефонуйте, організую перегляд.
1-кімн квартира на Черемхах. Філатова / Будинок меблів
Однокімнатна квартира на середньому поверсі, не кутова, повністю дворова. Розпланована в окрему кухню, простору спальню з виходом на балкон, вбиральню та суміщений санвузол. Встановлено кондиціонер та бойлер.
Квартира потребує ремонту.
Парадна на кодовому замку, зелений двір,
У пішій доступності парк ринок, школи та дитячі садки. Зручна транспортна розв'язка.
Телефонуйте!
🏡 1-кімнатна квартира в ЖК «Аквамарин»
✨ Сучасна квартира в новому житловому комплексі біля моря. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
📐 Переваги комплексу:
• сучасний будинок бізнес-класу;
• функціональне планування;
• підземний паркінг;
• закрита територія з охороною;
• швидкісні ліфти;
• лише кілька хвилин до узбережжя та пляжів Великого Фонтану.
💰 Вартість квартири — 45 492 $
🔹 Перший внесок — 25%: 11 400 $
🔹 Залишок до сплати: 34 092 $
🔹 Розстрочка від забудовника
💳 Щомісячний платіж — від 874 $ (згідно з умовами, які вам надали).
✅ Без необхідності одразу сплачувати повну вартість.
✅ Можливість придбати квартиру вже зараз та оплачувати її частинами відповідно до графіка забудовника. Умови та розмір платежів залежать від строку розстрочки.
🌊 Поруч є все необхідне: супермаркети, кафе, школи, дитячі садки, зручна транспортна розв’язка та зони для відпочинку.
📩Телефонуйте, і я підберу найкращі доступні варіанти, надішлю планування, актуальні ціни та розповім про умови розстрочки.
Пропонується 2-кімнатна квартира на Заболотного, у газифікованому будинку, кімнати роздільні! У хорошому житловому стані, все залишається, меблі та техніка! Чудовий район, поруч «Сільпо», транспорт, найкраща інфраструктура на селищі!
Шукали квартиру з новим ремонтом у свіжому будинку з товстими стінами? Особливості квартири цим не обмежуються, вивчіть цю пропозицію далі!
Цей будинок, побудований у 2020 році з товстими кам'яними стінами, пропонує ідеальне поєднання якісного ремонту і сучасних технологій. Облицьований плиткою тепла підлога в усій квартирі створює затишок і комфорт. Ніхто ще не жив у цьому просторі, що гарантує його чистоту і свіжість.
Сучасна сантехніка, нова проводка, лічильники - все це робить цю квартиру ідеальним варіантом для тих, хто цінує комфорт і безпеку.
Але унікальність цієї пропозиції не обмежується лише квартирою. Розташований комфортний житловий комплекс на вулиці Бугаївській, поблизу гіпермакрета Ідеал, цей будинок знаходиться на початку района Слобідки. Близькість до вулиць Балковська і Разумовська забезпечує зручний доступ як до центру міста, так і до району Черемушки. Легка транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися навіть до Таїрова, Фонтану і селища Котовського.
Ця квартира ідеально підходить як для власного проживання, так і як інвестиція. Продаж здійснюється через купівлю-продаж і нотаріуса, що гарантує безпеку угоди.
Не пропустіть свій шанс стати власником цього унікального житла в самому серці Одеси!
КОД: 490427
Продається двокімнатна квартира в житловому комплексі на Бугаєвській, неподалік від Бульвару Акацій, новому будинку, побудованому в 2020 році. У квартирі НОВИЙ, частковий ремонт! Готовність 90%!
Ідеальне місцерозташування - близькість до вулиць Балковська і Розумовська забезпечує швидкі та зручні шляхи до центру міста та району Черемушки. Легка транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися навіть до Таїрова, Фонтану та селища Котовського.
Квартира пронизана світлом і затишком. Її ремонт був виконаний з турботою про якість, і зараз вона знаходиться в відмінному стані. Теплі підлоги в санвузлі, коридорі та кухні.
Продаж здійснюється через купівлю-продаж та нотаріуса. Це відмінна можливість для тих, хто шукає затишне житло в новому будинку або хоче одразу почати отримувати дохід від орендної плати. А також робить можливим продаж за різними держпрограмами!
Не пропустіть шанс придбати своє комфортне житло в зручному місці. Для отримання додаткової інформації та організації перегляду дзвоніть прямо зараз!
КОД: 396888
1-кімнатна квартира з окремим кабінетом біля Стуса, 26.6 м², автономка
Продаж 1-кімнатної квартири в Одесі, район вул. Литовська / Стуса. Компактна, тепла і затишна квартира з продуманим плануванням — загальна площа 26.6 м², житлова 14.5 м², кухня 7.6 м², 1 поверх з 1. Будинок цегляний, що добре тримає тепло і забезпечує нормальну шумоізоляцію.
Фішка квартири — є окремий кабінет, який зараз використовується як друга спальня, тому по факту отримуєте більше простору, ніж у звичайній “однушці”. Зручно як для проживання, так і під оренду.
Встановлений двоконтурний котел — автономне опалення і гаряча вода, самі контролюєте комфорт і витрати. Санвузол з душовою кабіною, все компактно і функціонально.
Район спокійний, без зайвого шуму, нормальне житлове оточення. Відмінний варіант для тих, хто шукає доступне житло в Одесі без переплати за зайві метри, але з можливістю жити з комфортом.
Підійде як перше житло, для пари, невеликої сім’ї або як інвестиція під оренду — за рахунок окремого кабінету квартира виглядає вигідніше серед аналогів.
Пропозиція від посередника. Вторинна нерухомість, доступна по програмі єВідновлення. Оперативний показ — телефонуйте або пишіть, домовимось швидко.
2-к квартира під капітальний ремонт — вул. Іцкаха Рабіна, 16. Ціна: 35 000 $
Об'єкт для тих, хто купує квадратні метри, а не чужі шпалери.
Продається двокімнатна квартира загальною площею 47 кв.м. на 5-му поверсі 5-поверхового будинку.
Головні технічні факти:
Площа: 47 кв.м. (дві окремі кімнати, які можна перепланувати).
Кухня: 6 кв.м., газифікована.
Поверх: 5/5. Критично важливий плюс: над квартирою НЕ плаский дах, а шатровий (скатний). Це повністю знімає головний страх останніх поверхів — стеля суха, нічого не тече і не затікає (це чітко видно по стану перекриттів).
Чому цей варіант вартий вашої уваги за 35 000 $?
Чиста геометрія: Ви не переплачуєте 5-7 тисяч доларів за чийсь «свіжий косметичний ремонт» сумнівної якості, який все одно захочеться здерти. Ви платите за метри.
Шатровий дах: Найнадійніший варіант для п'ятиповерхівок. Ніякого літнього перегріву від плоскої смоли і жодних підтоплень навесні.
Локація та світло: Вікна не впираються в сусідню стіну. Зручний район з повною інфраструктурою навколо.
Квартира повністю вільна від зайвих речей і готова до демонтажу. Документи готові до швидкої угоди.
Ціна: 35 000 $ (без прихованих комісій, готові до діалогу з реальним покупцем).
Перегляди у зручний час. Телефонуйте
Код об'єкта: 473754. АН "Атланта".
Простора 2-кімнатна квартира в історичній частині Молдаванки з індивідуальним опаленням та паркомісцем біля будинку — комфорт і економія в одній пропозиції. Тихий закритий одеський дворик поруч із парком і всією необхідною інфраструктурою робить це житло зручним як для життя, так і для оренди. Єдина пропозиція на цій вулиці.
Пропонується простора 2-кімнатна квартира в історичній частині міста на Молдаванці. вул. Михайлівська / Михайлівська площа.
Квартира розташована на 1 поверсі. Загальна площа 60 кв.м. Кімнати (21.5 + 11.5) кв.м.
Індивідуальне опалення АГВ, газовий лічильник, просторий санвузол — облицьований. На підлозі плитка, лінолеум.
Стан квартири житловий, меблі в подарунок.
Тихий затишний одеський дворик, зачиняється на кодовий замок.
Біля воріт будинку паркомісце для автомобіля.
Зручна локація, все в пішій доступності, поруч із будинком гарний парк.
Телефонуйте! Покази оперативні.
Ексклюзивний продаж
Центр / Успенська
Продам 1-кімнатну квартиру 37 кв.м.
2 поверх 2-поверхового будинку
Над квартирою є горищне приміщення
У квартирі індивідуальне газове опалення — не залежить від електрики
Газова плита
Кухня 8 кв.м.
Простора спальня 20 кв.м.
Є гардеробна
Висота стелі 4,3 метри
Вхід з парадної
Закритий тамбур
Поруч уся інфраструктура, парк Шевченка
До моря 15 хвилин пішки
Відмінна транспортна розв'язка